Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Świece w M30 a odpalanie i przyspieszanie?

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne

    Świece w M30 a odpalanie i przyspieszanie?

    Cześć chciałem się upewnić czy dobrze sądze że przyczyną dłuższego kręcenia i nie zawsze płynnego przyspieszenia mogą być świece? Silnik podczas przyspieszanie nie przerywa ani nie czuć tarpnięć ale jednak słychać że chwilowo ustaje po czym dalej ciągnie pełnym ciągiem no bo sonda chyba już nie decyduje o takim zachowaniu prawda? Tak wogóle odpiąłem teraz klemy i jade pod kompa żeby sprawdzić świeże błędy czy są wogóle a jak coś to kupię też świece. podejrzewam jeszcze filtr paliwa ale często było tak że filtr na różne objawy zmieniałem a zawsze stary był ok.
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 24-03-2012 o 08:01

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    kolego a moze wez pod uwage pompe paliwa i uklad paliwowy

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    po za pompą i filtrem są jakieś opcje? pompa ma gdzieś rok czasu z bosha a wtryski nowe. Dziś jej robiłem reset bo kulała zaraz po zrobieniu głowicy odwrotnie podpiety czujnik temperatury z czujnikiem temperatury dla ecu na termostacie i padnieta sonda, teraz przyspiesza dobrze ale nadal jest cos z odpalaniem. Odpali i zgaśnie jak nie dodam gazu na ciepłym musze dac troche gazu zeby to normalnie zapalilo. Świece były brzydkie to jest 60zł za Beru może od nich zacznę no a jak nie to juz nie wiem mam drugą pompkę paliwa zmienie ją najwyżej i zmienie filtr ale oby same świece pomogły.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •