-
Zaawansowany Użytkownik
...nie nie byłem oglądać.
Może czytałeś mój pierwszy wątek gdzie napisałem że byłem za granicą, a celem mojego postu jest wytypowanie paru sztuk które mam zamiar obejrzeć gdyż wróciłem wczoraj do kraju. Ale jeżeli komuś się nie podoba że pytam o opinie to z góry przepraszam że zawracam głowe... nie rozumiem co masz na myśli poprzez pisanie "trolowanie"...
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum