
Zamieszczone przez
sz4l0ny
Wątek jest jeden, w pierwszym poście prosiłeś o opinie odnośnie kilku pojazdów, w międzyczasie rozwinęło się z tego 6 stron - nie mam nic przeciwko, wręcz przeciwnie. Kryteria tych poszukiwań są nieco płynne, raz 5 litrówka, raz 3 litrówka, ktoś tam cabrio jeszcze upchał w międzyczasie.
Tyle że 3 tyg właśnie minęły, ze swojej strony dodam, że po upływie takiego czasu, ogłoszeń w większości przypadków już nie ma - tyczy się to zwłaszcza ciekawszych aut.
Zwykle jest tak, że to czym naprawde warto się interesować znika w przeciągu 1-4 dni.