Pokaż wyniki od 1 do 10 z 125

Wątek: Pare e32 do oceny.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    134
    BMW
    było e30, było e39, jest e32 740 :-)
    Skąd
    Września
    ...nie nie byłem oglądać.
    Może czytałeś mój pierwszy wątek gdzie napisałem że byłem za granicą, a celem mojego postu jest wytypowanie paru sztuk które mam zamiar obejrzeć gdyż wróciłem wczoraj do kraju. Ale jeżeli komuś się nie podoba że pytam o opinie to z góry przepraszam że zawracam głowe... nie rozumiem co masz na myśli poprzez pisanie "trolowanie"...

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Prosiak Zobacz posta
    ...nie nie byłem oglądać.
    Może czytałeś mój pierwszy wątek gdzie napisałem że byłem za granicą, a celem mojego postu jest wytypowanie paru sztuk które mam zamiar obejrzeć gdyż wróciłem wczoraj do kraju. Ale jeżeli komuś się nie podoba że pytam o opinie to z góry przepraszam że zawracam głowe... nie rozumiem co masz na myśli poprzez pisanie "trolowanie"...
    Wątek jest jeden, w pierwszym poście prosiłeś o opinie odnośnie kilku pojazdów, w międzyczasie rozwinęło się z tego 6 stron - nie mam nic przeciwko, wręcz przeciwnie. Kryteria tych poszukiwań są nieco płynne, raz 5 litrówka, raz 3 litrówka, ktoś tam cabrio jeszcze upchał w międzyczasie.


    Tyle że 3 tyg właśnie minęły, ze swojej strony dodam, że po upływie takiego czasu, ogłoszeń w większości przypadków już nie ma - tyczy się to zwłaszcza ciekawszych aut.

    Zwykle jest tak, że to czym naprawde warto się interesować znika w przeciągu 1-4 dni.
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    134
    BMW
    było e30, było e39, jest e32 740 :-)
    Skąd
    Września
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Wątek jest jeden, w pierwszym poście prosiłeś o opinie odnośnie kilku pojazdów, w międzyczasie rozwinęło się z tego 6 stron - nie mam nic przeciwko, wręcz przeciwnie. Kryteria tych poszukiwań są nieco płynne, raz 5 litrówka, raz 3 litrówka, ktoś tam cabrio jeszcze upchał w międzyczasie.


    Tyle że 3 tyg właśnie minęły, ze swojej strony dodam, że po upływie takiego czasu, ogłoszeń w większości przypadków już nie ma - tyczy się to zwłaszcza ciekawszych aut.

    Zwykle jest tak, że to czym naprawde warto się interesować znika w przeciągu 1-4 dni.

    ... zgadzam się z tobą że ciekawe beemki zaraz "schodzą" z ogłoszeń. Próbuję wyeliminować nieciekawe ogłoszenia poprzez dawanie na forum i zbieranie opinii, i nie proszę o rozpisywanie się o każdym ogłoszeniu ale tak jak gdzieś już pisałem wystarczy mi opinia lub informacja że dane auto jest warte lub nie warte oglądania. W taki sposób kupiłem swoją poprzednią beemke, e39. Tak samo jak w tym przypadku, około 3 tygodni przed powrotem do Polski dawałem na forum linki i prosiłem o opinie. Wytypowałem w ten sposób 2 sztuki, z czego jedna kupiłem w pierwszym tygodniu po powrocie i jezdziłem nią ponad 3 lata :-) Co do kryteriów poszukiwanej beemki, napisałem oczywiście wątek w dziale "kupie" o chęci zakupu e32, gdzie kryterium był bardzo dobry stan blachy i silnika i mile widziana skóra, a co do wersji silnikowej to na każdą jestem otwarty i nic więcej :-)
    Będę wdzięczny za wyrozumiałość :-)
    Pzdr.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •