Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: parująca lampa ksenon

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    52
    BMW
    728iA e38 2000
    Skąd
    szczecin

    Smile parująca lampa ksenon

    witam ,mam nieszczelną lampę przód.auto z 2000roku.czy orientuje się ktoś gdzie taka nieszczelność może występować i ewentualnie jak tego szukać? z góry dzięki.
    tomala

  2. #2
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    uszczelki klosza mają 12lat czego ty szukać śćiąg pokrywkę od żarówek przy gorącym silniku zostaw na pare godzin i po problemie lub wydaj po 400-500 za uszczelki na xenon i już nie będą sie pocić

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Jakie 400-500 zł? Uszczelki kloszy są dostępne w ASO coś około 40 zł za sztukę, co więcej, można je kupić w forumowym sklepie. Dodam od siebie, że jeżeli wymiana uszczelek w lampie nie pomoże, na spokojnie przejrzyj ją i zobacz, czy obudowa nie jest pęknięta - lampa może być np. ze stłuczki i mieć wymieniony klosz, a niewielkie pęknięcie w obudowie zostanie i, niestety, mimo szczelności uszczelki, będzie przez nie wchodziła wilgoć (ale to taki najczarniejszy scenariusz, zacznij od uszczelek).

  4. #4
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez kruger32 Zobacz posta
    wydaj po 400-500 za uszczelki
    No to żeś po bandzie poszedł ;D
    Dzięki Bogu, że te uszczelki są w e-Shop i taki mit pada w 10 sekund ;D Jedna kosztuje 35,- zł !!!
    Gra muzyka

  5. #5
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    a to ciekawe same uszczelnienia w około lampy między kloszem a maską kosztują 190 za sztukę a gdzie reszta pordzewiałe zaczepy kolejna uszczekla za 40 to chyba dojazd do tego aso chciałem je wymienić ale szybko sprowadzili mnie na ziemie

  6. #6
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    nie za uszczelki tyko wszystko co potrzebne do ich uszczelnienia same sie nie wymienią

  7. #7
    Koledzy piszą Ci dobrze. Uszczelki pod klosze około 40zł za sztukę.
    Wyjmujesz reflektor (samemu opanujesz) ściągasz szkło (jeśli jest pop
    ękane to mamy winowajcę), uszczelkę oglądasz (jak jest całą to warto ją przesmarować jakimś preparatem do uszczelek). Oglądasz resztę lampy i jak jest ok to suszysz i montujesz ewentualnie możesz kolsze umyć (będą świeższe). Problem musi zniknąć.

  8. #8
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Ups - nie dopatrzyłem się, że mówimy o polifcie - przepraszam ja mówiłem o przedlifcie.
    Choć dalej nie wiem co miałoby kosztować przy tym rodzaju usterki 400,- zł

    O których elementach mówisz ?? Moim zdaniem kluczowa jet właśnie uszczelka nr 24, która zresztą też pewnie kosztuje coś około 35,- zł/szt
    http://www.realoem.com/bmw/showparts...49&hg=63&fg=05
    Gra muzyka

  9. #9
    Ja o polifcie mówię i uszczelka kosztuje około 40zł o ile trzeba ją wymieniać.

  10. #10
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    też sugerujesz wymienić jedno a co zresztą przyglądać sie sparciałym wykończenią tych lamp przecież jak tego nie wymieni to woda daje pod maske całe lampy są zalone i zabłocone itp to musi się pocić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •