Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ciężko się zbiera

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    95
    BMW
    730iA e38
    Skąd
    wrzesnia

    Ciężko się zbiera

    Witam wszystkich "7erów". Mały problem moja E38 jakoś jest słaba. 3L silnik V8 220KM w gazie sirrocco, rok 1995 automat, Do 100 km/h powinna iść około 8-9sekund, a tu niespodzianka 12,6 sekundy, na A2 210km/h i to długo się zbierała tak do 180 było ok ale później kiepsko, powinna iść 235km/h. czy to wina gazu czy jak?? Dzięki za konkretne odpowiedzi.
    zakaz reklamy bez poprzedniego kontaktu z adminem ...

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    59
    BMW
    BMW 750iA / BMW 120d
    Skąd
    Poznań
    Moim zdaniem nie powinno się zakładać gazowni do BMW CZY MERCA. i TO WŁAŚCIWIE POWINNO BYĆ TO ODPOWIEDZIĄ NA TWOJE PYTANIE :)

  3. #3
    No faktycznie odpowiedź wiele wyjaśnia :|
    Gaz można załozyć prawie do wszystkiego, kwestia tylko alby było to porządnie zrobione. może masz coś niewyregulowane. A na benzynie jedzie lepiej?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    Cytat Zamieszczone przez davidoff91
    Moim zdaniem nie powinno się zakładać gazowni do BMW CZY MERCA. i TO WŁAŚCIWIE POWINNO BYĆ TO ODPOWIEDZIĄ NA TWOJE PYTANIE :)
    DOKLADNIE TAK ZGADZAM SIE Z TOBą masz browara umnie jak bedziesz przejazdem w chorzowie:))))

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez point6
    Dzięki za konkretne odpowiedzi.
    Cytat Zamieszczone przez davidoff91
    Moim zdaniem nie powinno się zakładać gazowni do BMW CZY MERCA. i TO WŁAŚCIWIE POWINNO BYĆ TO ODPOWIEDZIĄ NA TWOJE PYTANIE :)


    Wszyscy już dawno wiedzą że istnieje grupa nie tolerująca LPG - i ok.
    Naprawdę nie ma potrzeby podkreślania tego po raz setny, takich postów było już na pęczki.
    Tak trudno powstrzymać się od pisania jak nie chcecie/nie możecie doradzić czegoś rzeczowo nt. tego LPG?
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Trudno coś rzeczowo doradzić skoro przyczyn może być co najmniej kilkanaście.. Ja bym stawiał na złe wyregulowanie instalacji, może przytkane filtry, może to wcale nie wina instalacji. Nie mam pojęcia, wg mnie ten problem jest za mało sprecyzowany.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    129
    BMW
    E38 740 d, F01 730 d
    Skąd
    Polska
    Sprawdź najpierw jak Ci chodzi na benzynie. Jeśli osiągi będą lepsze niż na lpg to zacznij od regulacji lpg - u porządnego gazownika tak jak pisał Łukasz powyżej. Pzdro!
    Aha,też napiszę coś o gazie w beemkach. Panowie,jeśli jesteście przeciwnikami gazu to wasza sprawa ale nie leczcie swoich kompleksów takimi małostkowymi tekstami!!! ( z całym szacunkiem dla Was). Powiem tyle, że gdyby dało się jeździć na gó..nie to ja bym chętnie jeździł, bo tanio i ekologicznie...
    Pozdrawiam!
    Pozdrawiam!

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    95
    BMW
    730iA e38
    Skąd
    wrzesnia
    Witam jeśli chodzi o to jak się jeździ na beznzynie to kiepsko jedzie bo jedzie, ogólnie to lepiej na gazie się zbiera szczerze. Faktycznie musze na stacje wjechać lpg diagnostic. Może coś wykaże. Dzięki
    zakaz reklamy bez poprzedniego kontaktu z adminem ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •