otoz jak w temacie w dniu dzisiejszym zaliczylem zlot w zywcu organizowany przez bmw klub podbeskidzie. impreza byla spoko byly rozne konkursy i w miedzy czasie udostepniony plac na palenie gumy. nudzilo mi sie troche poniewaz przez pierwsze 2h pozwiedzalem poogladalem autka uczestnikow i pozniej byl drift i dlugi czas wolny na palenie gumy. przykro mi to mowic ale nie bylem w stanie patrzec jak z pod kol wydobywal sie okrutny pisk i dym a auta plywaly bokiem wyobrazalem sobie jak ladnie dewastujace dla autka takie cos jest i nie umialem na to patrzec. 7 naliczylem 4 lub 5. impreza zorganizowana perfekcyjnie ludzie jak zawsze mili i sympatyczni, ale do rzeczy wystartowalem w konkursie car audio i tu w tym momencie musze wam powiedziec ze konkurencja byla straszna po dwa suby 30cm w bagarznikach, kondensatory 6 glosnikow srednio tonowych na aucie wszystko pieknie zabudowane obszyte skora itd. mowie z czym do ludzi, ale tak mysle pochwalic sie trzeba. stoje zapalonym autkiem puszczam muze na 2/3 mocy sprzetu zamykam autko staje obok i wszedzie dudni bebni sluchac wokol rozne kawalki u mnie cisza tylko czasem zdrzy rejestracja. przychoidza sedziowie wsiadaja puszczaja swoje plyty kaza pokazac uczestnikowi umiejetnosc strojenia i obslugi jednostek centralnych patrza na wykonanie. tak sobie mysle ok juz se pokozaczylem ale z czym do ludzi wchodzi sedzia puszcza muzyke oczywiscie kaze mi obslugiwac radio samemu przod tyl z subem bez subu, lekki sab usmiecha sie i mowi do mnie najlepsze auto w dniu dzisiejszym. ja euforia ale zaraz przygaslem bo widze jego glupi usmiech i mowie no tak facet se zazartowal a ja sie ciesze. czekam na wyniki konkursu czytaja auto na miejscu 3
czytaja auto na miejscu drugim czekam na pierwsze i nagle uswiadamiam sobie ze jestem drugi ciesze sie ogromnie z tego podhcodze odebrac nagrode( o tym dalej ) gratulacje trzy siaty gift'ow i odchodze. podbiega sedzia i mowi jak dla mnie jestes najlepszy w dniu dizisejszym ale decyduje organizator, nie wnikalem czemu co i jak cieszylem sie z 2 miejsca i jego slow. nagroda piekna jak na wjazd 10zl tj czapka bmw zauber, czapka brigstone, szapon z woskiem, koszulka bmw f800 sikora, oslona przeciw sloneczna na przednia szybe gabka do szyby, scierka do szyby, wizytownik banku spoldzielczego, gabka do mycia auta,koncowka chyba 120 firmy ulter i kalendarz na rok 2008 org bmw. impreza spoko no i mysle ze wyczyn tez niezly bo wiecie ze moj sprzet w sumie wyglada skromnie no a wg sedziow gra superancko. tyle chwalipiectwa ;)

pozdrawiam