Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: czym usunac to co scieka z drzew

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    tez to mam, ja jade na myjnie raz na jakis czas i tyle, na bieżąco tylko szyby czyszcze :-) nie zastanawialem sie nawet czym to mozna umyc, chociaz jakbym mial siodeme to by mnie to pewnie bardziej interesowalo ;-)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    179
    BMW
    Było e38 728 96 r. a treaz w trakcie poszukiwań nastepnej
    Hej siema ja mam myjnie wiec wiec cos na ten temat najlepiej odrazu to usunąc na swiezo schodzi bez wiekszych problemow jesli juz masz slady najlepiej jest to usunac melczkiem do czyszczenia lakieru sonaxa ( jest bardzo delikatne i tak naprawde usuwa tylko warstwe "utleniona" powinno bez problemu zejsc a przy okazji nie usuniesz "czesci lakieru" ) mzoesz sproboewqac takze inne wszelkiego rodzaju pasty....jezeli te sladynie sa swieze to przy zwyklym myciu nie zejda. Wiec albo na biezaca` albo mleczko pozdawiam

  3. #3
    7ka
    Gość
    to jest zywica...latem jak jest cieplo lepiej nie stawiac pod drzewem..mam taka paste sonax i tym to robie jesli mam jakies problemy tego typu..

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    najlatwiej to zmyc odmrazaczem do szyb, np takim http://www.autoland.pl/polski/mors.htm

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    179
    BMW
    Było e38 728 96 r. a treaz w trakcie poszukiwań nastepnej
    Odmrazacz moze i jest skuteczny ale mleczko przy okazji zabezpieczy lakier ( choc troszke) :-)

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    wiesz ale niezawsze bedziemy smarowac mleczkiem auto, czasem na szybko i bez plam szybciej odmrazaczem

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    179
    BMW
    Było e38 728 96 r. a treaz w trakcie poszukiwań nastepnej
    Na szybko to pewnie i odmrazacz dobry.....
    a jezeli to zywica zeszloroczna to pewnie sie nie obejdzie bez czyszczenia lakieru wystraczy recznie ( ale troche czasu trzeba poswiecic ) i pamietaj jakbys to robi to nie na rozgrzany lakier i w sloncu... :-) pozdro

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    267
    BMW
    E32 735iA 88'
    Skąd
    Warszawa
    ja bym jednak próbował jakimś mleczkiem albo dobrą pastą to usunąć nie ma to jak sprawdzone metody

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    automax to dosc mocna pasta scierna, po zastosowaniu OK lakier jest ladny i blyszczacy tyle ze niczym niezabezpieczony, to ze sie blyszczy to dlatego ze sciera sie wierzchnią warstwe lakieru, po zastosowaniu pasty lekkosciernej powinno sie zabezpieczyc lakier np woskiem

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    267
    BMW
    E32 735iA 88'
    Skąd
    Warszawa
    ewentualnie żeby mieć pewność 100% i nie eksperymetować trzeba by się w ASO dowiedzieć czy nie mają srodków do takiej konserwacji

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •