Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Powitanie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    4
    BMW
    3er
    Skąd
    71

    Powitanie

    Witam wszystkich !

    Jestem nowy na forum i chciałem się ze wszystkimi serdecznie przywitać. Obecnie jestem na etapie poszukiwania wymarzonego auta jakim będzie 730d w budzie e38. Na razie kolekcjonuje informację, wszelkie za i przeciw itp., a żeby później nie pisać głupich postów i nie jeździć do warsztatu.

    Pozdrawiam
    Paweł

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Siemanko,dlaczego diesel?Pozdrawiam.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    4
    BMW
    3er
    Skąd
    71
    Mieszkam w dużym mieście (Wrocław) i raczej nie zapowiada się na wyprowadzkę w najbliższej przyszłości. Dojazdy do pracy, zakupy itp. realizuje w cyklu miejskim. Co za tym idzie spalanie benzynówek troche mnie przeraża. Zapewne 728 również będzie więcej brał w porównaniu do 730d. Jeżdżę także w trasy dalsze dlatego wybór padł na 7er a nie inny model.

  4. #4
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam na Forum :)
    Gra muzyka

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Wybór ze wszech miar słuszny,pytałem bo diesle to mniejszość i żeby wydobyć trochę więcej od Ciebie na temat auta,którego szukasz.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    4
    BMW
    3er
    Skąd
    71
    Przy obecnych cenach zakupu auta jak i cen paliw to większość może nawet i w czoło się pukać przy stwierdzeniu zakupu diesla :)

  7. #7
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    Witam i życzę owocnych poszukiwań!!!jestem szczęśliwym posiadaczem 730d więc wrazie pytań pisz na PW..

  8. #8
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    witam jeżeli będzie w miare swieży 2000/2001 i z przebiegiem potwierdzonym około 200000 tyś i zamiarem trzymania go do 250/270tys to zakup wydaje sie rozsądny jak trafisz na takiego to czapka z głowy powyżej tych przebiegów mogą sie pojawić problemy szczególnie z turbiną nie jestę pewien czy 730 jest jedna czy jak w 740 dwie i wtryskami regeneracja:( a nowe 1/3auta

  9. #9
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    WIĘC proponuje zamienić jakieś 40tyś. zł. na euro a napewno coś śię u naszych zachodnich sąsiadów znajdzie!!! ja wyszedłęm z założenia że lepiej raz dać więcej i i mieć auto pewne z orginalnym przebiegiem i historią niż naszą poską okazję!! w dziśiejszych czasach nawet turasy podrabiają książki więc tylko dieler i numer VIN i FAKTURY bo to u niemca świętość!! Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 002.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	86.5 KB
ID:	4248

  10. #10
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Hej, ja kupowałem z kolegą w 2006 roku e39 2000 rok z tym silnikiem w Niemczech, przebieg był oryginalny 350 tyś, za auto zapłaciliśmy wtedy 11 tyś euro, auto zrobiło następne 100 tyś bez żadnych problemów i zostało sprzedane również w Niemczech, bo kolega tam mieszka. Auto w momencie sprzedaży było jak nowe, nie miało żadnych większych napraw i było świetne. Nadmienię, że przez rok szukaliśmy auta z mniejszym przebiegiem i w całych Niemczech się nie udało, około 200 tyś przebiegu ceny były kosmiczne, także dzisiaj uważam zakup odkręconego 730d mija się celem z punktu ekonomicznego. Podejrzewam, że to auto ma już grubo ponad 500 tyś lub już nawet nie jeździ. Ten wpis ma na celu tylko lekkie ostudzenie autora tematu, żebyś nie liczył, że kupisz diesla z małym przebiegiem w dobrej cenie i będziesz ekonomicznie jeździł. Pamiętaj, że najmłodszy model będzie miał już 11 lat, nikt w Niemczech nie kupuje diesla, żeby stał w garażu, u nich 30-40 tyś rocznie to norma. W garażu stoją tylko 740 i 750.
    pozdrawiam Bartek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •