Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: E38 - między komfortem a wyglądem + prośba do ludzi z Poznania

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Inur
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    394
    BMW
    740iM (M60), M3 GT2
    Skąd
    Poznań

    E38 - między komfortem a wyglądem + prośba do ludzi z Poznania

    Dziś wróciłem z zimowych 16stek do stylu 95. Po przejechaniu 50km miałem ochotę wysiąść z auta i już nie wracać. Nie wiem jak to znosiłem w zeszłym roku.

    I tu pojawia się problem. Do auta na 95 ciężko wsiąść, ciągle pojawia się dylemat czy już wsiadać czy jeszcze sobie popatrzeć. Na 16" z kolei do auta podchodzi się i wsiada tyłem. Przez ostatni rok wydałem pięciocyfrową kwotę na to, żeby autem nie nosiło po koleinach. Połowę z tego tej zimy i w końcu osiągnąłem cel który legł w gruzach kiedy założyłem letni felunek. Jeszcze nie założyłem zestawu Eibach B12 ale wątpię żeby to zrobiło tak dramatyczną różnicę (bo jakaś na pewno będzie).

    Czy ktoś może zna jakiś złoty środek - czyt. felgę i oponę na której auto zarówno dobrze wygląda jak i się dobrze prowadzi? Pierwsze co przychodzi do głowy to 18" i M-Parallel i bardzo mnie interesują opinię na temat stabilności auta na tej feldze - prosty test, czy można puścić kierownicę w trakcie jazdy bez zaliczenia czołówki sekundę później. Komfort nie ma dużego znaczenia, jestem raczej zwolennikiem aut zrobionych na beton. Z 17" ewentualnie styl 70 wygląda w miarę neutralnie i tu też pytanie jak się auto zachowuje na 17stkach. Natomiast do 16" wolałbym w miarę możliwości nie wracać choć styl 15 moim zdaniem wygląda bardzo ładnie jak na felgę rozmiaru orzeszka. Coś jeszcze jest ciekawego? Interesują mnie tylko oryginalne felgi BMW.

    Mam też pytanie do ludzi z Poznania. Jeśli jest u nas ktoś, kto dysponuje autem z M-Parallel i ogarniętym zawieszeniem bez luzów to czy jest możliwość przetestowania zestawu bądź założenia do siebie na kilka godzin tego felunku? W zastaw mogę zostawić 95. Chodzi o to, że jeśli okaże się z Waszych wypowiedzi że na tych felgach auto ładnie się prowadzi, to chciałbym najpierw przetestować samemu zanim rozpocznę poszukiwania.
    Ostatnio edytowane przez Inur ; 15-03-2012 o 18:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •