Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: Drzwi wyrywa z korzeniami :)

  1. #1
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław

    Drzwi wyrywa z korzeniami :)

    http://www.youtube.com/watch?v=IQ5CUYH9fcQ

    I wyobraźcie sobie, że winny jest autobus :) a to że ktoś parkuje na przystanku jest bez winy :D do tego otwiera drzwi w trakcie kiedy autobus jest już w ruchu.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #2
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    hehehe zabolało i to mocno. Nie widziałem chyba takiej miny jeszcze u niego :)
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Art. 45 Zabrania się:

    3. otwierania drzwi pojazdu, pozostawiania otwartych drzwi lub wysiadania bez upewnienia się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienia;

    Art. 49 Zabrania się
    1. zatrzymania pojazdu:
    9. w odległości mniejszej niż 15 m od słupka lub tablicy oznaczającej przystanek, a na przystanku z zatoką - na całej jej długości;

    Ale jak podają media, winny autobus..
    http://www.tvn24.pl/-1,1738118,0,1,a...wiadomosc.html


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jonash
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    387
    BMW
    Było E38 740iA '01 | 318 TDS Touring '97
    Skąd
    Koszalin
    Niestety polskie prawo ma swoje luki :/ "Nieporuszający się samochód nie może spowodować kolizji drogowej"

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Czego się nie robi dla reklamy :)
    Kto wsiadając do samochodu otwiera je na max, i nie zamyka za sobą tylko jeszcze gawędzi.
    Poza tym autobus jest długi i nie wjechał w drzwi a zahaczył tyłem przez jakiegoś debila który zostawił otwarte drzwi.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JACEK R
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    146
    BMW
    Było e38 728i, jest B5FL 1.9TDI
    Skąd
    Biała Podlaska
    To się w portkach gorąco zrobiło. Reakcja Kornackiego po prostu EPIC :P
    “Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców” - Colin McRae
    >>>NIE DLA ACTA<<<
    "I had a dream, I was king. Woke up, still king"

    BMW 728i - 97'
    MERC W124 200D - 86'
    MERC W123 240D - 79'

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez jonash Zobacz posta
    Niestety polskie prawo ma swoje luki :/ "Nieporuszający się samochód nie może spowodować kolizji drogowej"
    To jak wytłumaczyć tę sprawę?

    oglądać od 5.12



    -----> www.e32.750i.pl <-----

  8. #8
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez olejus Zobacz posta
    http://www.youtube.com/watch?v=IQ5CUYH9fcQ

    I wyobraźcie sobie, że winny jest autobus :) a to że ktoś parkuje na przystanku jest bez winy :D do tego otwiera drzwi w trakcie kiedy autobus jest już w ruchu.
    Powtorze swoj komentarz z YT.
    To, ze ktos zaparkowal nieprawidlowo czy blokuje ruch to nie uprawnia nikogo do wyrzadzenia mu krzywdy. Kowalski nigdy nie byl i nie bedzie policjantem, sedziom, katem. W takiej sytuacji nalezy powiadomic odpowiednie sluzby aby ukralay i wzglednie usunely owy pojazd. To, ze kierowca autobusu spowodowal kolizje jest niezaprzeczalnym faktem. To tak samo jak ktos Ci wyjedzie z podporzadkowanej. Nie ma tlumaczenia, ze ktos jechal szybko (np. taki Walesa- to dopiero cyrk z tym imunitetem, dziesiatki tysiecy na posiedzenia sejmu aby co? Dac mu mandat 200zl?). Sa oczywiscie odstepstwa od reguly w skrajnych wypadkach jak postoj na autostradzie na szybkim pasie czy uderzenie w pojazd, ktory powinien ustapic ale jak mogl widziec goscia co na 40tce mial 160km/h?
    Niestety powodujesz kolizje yo jestes winny nie ma tlumaczenia "bo ona mnie popchnela" sam to juz przerabialem jak mi gosc TIRem nie chcial zjechac bo sobie stanal na srodku drogi, potraktowalem mu troche naczepe i jak sie przebilem pojechalem w dluga, co bede sie dluzej z bucem klocil. Chlopaki wiedzieli gdzie przyjechac bo firmowka opisana jak ciezarowka coca-cola z reklamy :) dostalem cale 260zl i 4pkt i nawet nie marudzilem :D

    PS. Czytajac niektore komentarze mam wrazenie, ze ogladalem inny film...
    Ostatnio edytowane przez coboss ; 15-03-2012 o 15:52

  9. #9
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Hmm nie wiem jak wy ale dla mnie wyglada to tak ze wiatr wyrwal mu te drzwi i uderzyl drzwiami w ruszajacy autobus... Postawcie sie w na miejscu kierwcy autobusu- jak chlop mial ominac te drzwi?? Przeciez Kornat wespol z wiatrem otworzyli je dopiero jak autobusowi zostal metr do miniecia auta.
    Moim zdaniem wina kierowcy autobusu nie do konca jest taka ewidentna.
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 15-03-2012 o 18:24
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar e4r5t
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    395
    BMW
    e38 3.0 v8 aut.
    Skąd
    wrocław
    wg mnie sprawa wygląda następująco, musieli zgonić winę na kierowcę autobusu, ponieważ musiałby prowadzący sam zapłacić kasę za zrobienie tego autka:D ciekawi mnie ile facetowi z autobusu podniosą OC?:D:D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •