Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Stożkoy filtr powietrza

  1. #11
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    a to dobre. montuje sie gaz a potem stozek aby podniesc moc, ja uwazam ze jak chcesz miec dynamiczne auto to najlepiej wrocic do stanu fabrycznego
    Nio Krzywy tu sie nie zgodze bo dobrze ustawiony gaz (sekwencja oczywiscie) jezdzi tak dobrze jak benzyna zeby nie zaryzykowac stwierdznie a ze lepiej... zeby nie przytaczac zagazowanych aut np hamana :D

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    ja mam gazownie sekwencje, i storzek, i nie wyjme go za nic, chyba ze poto by wlozyc nowy ;D jest poprostu lux :D

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    a to dobre. montuje sie gaz a potem stozek aby podniesc moc, ja uwazam ze jak chcesz miec dynamiczne auto to najlepiej wrocic do stanu fabrycznego
    Nio Krzywy tu sie nie zgodze bo dobrze ustawiony gaz (sekwencja oczywiscie) jezdzi tak dobrze jak benzyna zeby nie zaryzykowac stwierdznie a ze lepiej... zeby nie przytaczac zagazowanych aut np hamana :D
    ja sie nie boje zaryzykowac stwierdzenia ze lepiej :)

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,881
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    chodzilo mi o to ze do gazu za nic niepasuje stozek, i naprawde niewierze poprostu niewierze ze pozamontowaniu samego atozka ktos poczul wzrost mocy, chyba tylko efekt dzwiekowy sie zmienia


    kiedys byl taki angielski program na tvn turbo i pod koniec pokazywali auta i ich wlascicieli, opisywano przerobki silnika wslanie stozki, strumienice i inne duperele a na koniec hamowna i wiekszosc aut miala mniejsza moc niz orginalnie wyjechalo z fabryki, zaraz ktos powie ze juz jak ma sie troszke przebiegu to polowa koni w polu, dobrze ulozony silnik po przebiegu 100tys km ma wieksza moc niz nowy w fabryce

  5. #15
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    chodzilo mi o to ze do gazu za nic niepasuje stozek, i naprawde niewierze poprostu niewierze ze pozamontowaniu samego atozka ktos poczul wzrost mocy, chyba tylko efekt dzwiekowy sie zmienia
    A o to Ci chodzilo ;) :D

    Tak to prawda albo caly dolot i wydech albo nic ;) lub wkladka sportowa w puszke w celu zmiany swistu zasysanego powietrza, wrazenia (gdyby nie audio) bezcenne ;)

  6. #16
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Panowie ja mam stozki i z checia sie zamienie na oryginalne jak by ktos chcial. To ze dzwiek jest fajny moze i racja ze jakies parametry lepsze kicha nic takiego nie ma. Mialem okazje jechac takim autem bez stozkow i musze powiedziec ze z miejsca do 100 mysle ze sekunde na oryginalnych jest lepszy. Moze juz jak sie ruszy i stozki dostana juz chlodnego powietrza to jest troche lepiej ale ogolnie to kaszana. Ale jesli by ktos mial inna teorie i chcial sie zamienic to ja bardzo chetnie pozdrawiam :D

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    ja rowniez nie uwarzam ze stozek dodaje mocy ale i jej nie ujmuje, przynajmniej w moim przypadku, a dzwiek jest rewelacyjny, dlatego tez go napewno sie nie pozbede :D

  8. #18
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Panowie prawidłowo zainstalowany stożek w wydzielonym mejscu (air boxie) ,który nie zasysa ciepłego powietrza jest co tu dużo mówić cenniejszy od orginału .... :D

  9. #19
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Ale po co tyle kombinować jak można w miejsce fabrycznego wstawić sportowy... ;D
    Dreams from Dreams - 7er...

  10. #20
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    sportowy ->sotożek ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •