Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: wadliwe zegary

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    53
    BMW
    e38
    Skąd
    włodawa

    wadliwe zegary

    witam,mam problem z zegarami w e38 3.0 z 95 r. chodzi o to że nie wskazują mi nic(chodzi o wyświetlacz cyfrowy)czyli ani przejechanych kilometrów ani temperatury ani spalania kompletnie puste pola. Natomiast prędkościomierz i obrotomierz cyka,dodam że nawet jak naciskam przyciski na zegarach w celu zrobienia testu to nic kompletnie się nie dzieje nawet wskazówki nie drgną. A i jeszcze jedno licznik jest z anglika więc może w tym jest problem

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Masz stare liczniki? Co im było? Ten "plecaczek" z tyłu od nich ocalalł?

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    53
    BMW
    e38
    Skąd
    włodawa
    chyba raczej stare,ale dodam też że nie działają mi światła cofania a czytałem że mają coś wspólnego z zegarami. Chyba kupię jakieś inne od anglika i spróbuję czy będą działąć,a co z kodowanie innych zegarów to już sam nie wiem

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez danmar100 Zobacz posta
    chyba raczej stare
    nie rozumiem...? Przełóż moduł za zegarami do swoich starych i powinno wszystko działać. Zależy czemu je wymieniles...

  5. #5
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Często właśnie się psuje ten moduł z tyłu. Jak kupisz zegar mniej więcej od takiego samego wyposażenia czy silnika i skrzyni to powinno wszystko działać bez kodowania.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    53
    BMW
    e38
    Skąd
    włodawa
    starych zegarów nie mam,kupiłem auto już z uszkodzonymi więc wymiana modułów odpada,zostaje chyba mi tylko wymiana całych zegarów albo regeneracja lecz obawiam się czy następne będą działały

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •