Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: gaśnięcie silnika na gazie

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    mi troszkę pomogło czyszczenie krokowca i serwis lpg teraz nie gaśnie jak go wyluzuje czy przy dojeżdzaniu do skrzyżowania

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    53
    BMW
    e38
    Skąd
    włodawa
    Kal!ber czym czyściłeś silnik krokowy? a jak u ciebie z przyśpieszaniem bo u mnie przez sekundę dławi się a dopiero póżniej ciągnie

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    kolego krokomierz sobie przeczyść środkiem np: do czyszczenia silników :) schodzi jak marzenie, pozniej przeplukaj benzynka
    Biały

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    a przejechałeś się bez przepływki??? zwłaszcza, że skoro po jej odpięciu nie było różnicy to zdrowa to ona raczej nie jest powinien dilnik zafalaowac i troche inaczej zacząc chodzi a skrzynia w tryb serwisowy

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    53
    BMW
    e38
    Skąd
    włodawa
    nie jeżdziłem bez przepływki bo myślałem że brak reakcji po odpięciu jest normalne. (czy wystarczy odpiąć tylko przewody z przepływki czy trzeba ją całkiem wykręcić) a skrzynie mam w manualu. Ale sprawdzę koledzy to co mi podpowiadacie,przeczyszczę silnik krokowy i spróbuję przejechać sie z odpiętym przepływomierzem. Jeszcze raz wielkie dzięki:thank_you2:

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    98
    BMW
    740iA
    Skąd
    podlasie
    Zapewne rozjechana maxymalnie adaptacja poprzez jazdę na kiepskiej/źle zamontowanej/uszkodzonej instalacji lpg.
    Zdjęć dalej brak więc więcej się nie wypowiem bo nie wróżę z fusów.

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    53
    BMW
    e38
    Skąd
    włodawa
    pysiek - zdjęcia załącze nie długo bo teraz jestem w delegacji więc nie mam możliwości zrobienia zdjęć ale doceniam pomoc i zainteresowanie moim problemem i z tego powodu wielkie dzięki

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    u mnie znowu jak odłącze przepływke to nie chce jechać dusi się dlawi na obroty nie wchodzi, normalnie mi przyśpiesza sprawdz sobie w jakim stanie masz filtry lpg i podłącz pod kompa serwisowego pod lpg możesz mieć dawke za mała lub za dużą ale pierw zrob z 50km na samym pb pzdr:)

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    bez przepływki silnik powienien jeździc normalnie wg mnie ale ja mam aby pb

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •