Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [mechanika] Uszkodzony modul sterujacy EDC?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    23
    BMW
    740d xdrive 2011r.
    Skąd
    Wrocław

    [mechanika] Uszkodzony modul sterujacy EDC?

    Witam, mam na imie Jarek i jestem od niedawna posiadaczem E38 z 98r.Aktualnie mam problem z zawieszeniem EDC,objawia sie to tym ze samochod sam sie utwardza na maxa.Poniewaz jestem z Wroclawia udalem sie z tym problemem do Stando,ich diagnostyk stwierdzil ze najprawdopodobniej uszkodzony jest modul sterujacy EDC,ale 100% pewnosci nie ma.Wobec powyzszego mam pytanie czy ktos juz nie mial podobnej usterki,ewentualnie ma do sprzedania taki modul.

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    zapraszam do działu "przedstaw się "

  3. #3

    Re: Uszkodzony modul sterujacy EDC?

    Cytat Zamieszczone przez Jarek971
    Witam, mam na imie Jarek i jestem od niedawna posiadaczem E38 z 98r.Aktualnie mam problem z zawieszeniem EDC,objawia sie to tym ze samochod sam sie utwardza na maxa.Poniewaz jestem z Wroclawia udalem sie z tym problemem do Stando,ich diagnostyk stwierdzil ze najprawdopodobniej uszkodzony jest modul sterujacy EDC,ale 100% pewnosci nie ma.Wobec powyzszego mam pytanie czy ktos juz nie mial podobnej usterki,ewentualnie ma do sprzedania taki modul.
    zanim wywalisz okolo 800 euro na moduł zacznij od podpięcia nowego akumulatora.Jak akumulator jest na wymarciu to edc wariuje czasami.

    pozdrawiam

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    23
    BMW
    740d xdrive 2011r.
    Skąd
    Wrocław
    Akumulator jest w porzo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •