Pokaż wyniki od 1 do 10 z 3401

Wątek: Humor:)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Eeeee ehehehhehehehe dobre ale wiecie z kołami w nadkolu to nie sztuka tak zejść , sztuka jak wystają
    muzyka super chyba sobie nagram do 7era :D
    ♥♥♥ BLACK MAGIC ♥♥♥

    Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami, otaczani szarymi problemami osądzani pochopnie ...
    Po co płacz i skrucha? Płomień chwili, wolność złap i nie daj się oszukać.

    AJK : (

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Hermesso
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    359
    BMW
    ♥BMW♥
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez k i v i Zobacz posta
    Eeeee ehehehhehehehe dobre ale wiecie z kołami w nadkolu to nie sztuka tak zejść , sztuka jak wystają
    muzyka super chyba sobie nagram do 7era :D
    Muzyka to : Мурат Тхагалегов - Калым
    Ostatnio edytowane przez Hermesso ; 12-05-2013 o 13:04

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    Cytat Zamieszczone przez k i v i Zobacz posta
    Eeeee ehehehhehehehe dobre ale wiecie z kołami w nadkolu to nie sztuka tak zejść , sztuka jak wystają
    muzyka super chyba sobie nagram do 7era :D


    kivi... to ja Cię zapraszam do siebie ;> jak uda Ci się przejechać przez ulicę niczego nie urywając na takim zawiasie, albo nie wieszając się na czymś - to będziesz pierwszą osobą która takiego czegoś dokona :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •