Strona 15 z 340 PierwszyPierwszy ... 513141516172565115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 3401

Wątek: Humor:)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    sluchajcie tego. mojej zonie uroil sie w glowie telefon i koniecznie musial byc taki jak ona chciala kolor i stan idealny. bog jeden wie ile ja sie go naszukalem ale wreszcie jest znalazlem na allegro patrze skad warszawa zadzwonilem pod numer podany umowilem sie w centrum. przez telefon koles mowil ze ten telefon miala jego dziewczyna i ze jest w stanie idealnym pojechalem obejzalem i faktycznie stan igla folia na wyswietlaczu zero rysek. mlody chlopak podjechal z paana (ta jego panna wygladala na 30 ale wiadomo kosmetyczka solarium wyniszcza) wczoraj moja zona siedzac w sklepie u rodzicow zaczela przegladac z ciekawosci telefon. i teraz najlepsze zdjecia i filmy nagrywalli jak sie bzykaja ponad 500 smsow temat w wiekszosci wiadomo jaki) a juz hitem jest to ze ta dziewczyna ma meza i dwojke dzieci. rozumiem kazdy ma jakies akcje ale zeby nie skasowac tego przy sprzedazy telefonu to juz jest przesada

  2. #2

    To może jak są jakieś śmieszne esy to wrzucaj, posmiejemy się :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    esy esami - dawaj filmiki !!!!

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    ..... rozumiem kazdy ma jakies akcje ale zeby nie skasowac tego przy sprzedazy telefonu to juz jest przesada
    Miałem to samo.
    Jak mi komórka padła, kupiłem w okazji motorole od jakiejś studentki - wiadomo jakiej, skoro maila ma kissme@amorki.pl (albo amorek ?).
    Tez miała ciekawe fotki na mms, a w podsumowaniu jak jej na maila podałem,że mogła skasować wszystkie prywatne rzeczy i ustawienia, to mi odpisała "jak się panu fotki nie podobaja to niech se pan je skasuje" - ot co 8/
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #5
    A co się będzie krępować :) W końcu to darmowa reklama, a Tobie się nie podobały :P
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    panna jeszcze w normie znam bardziej zboczone ale koles nie do wyjeb..ia (a nie wygladal na takiego) na forum gdzie moga zagladac osoby niepelnoletnie to sie nie nadaje. neuf z filmami bedzie klopot bo moja zona wszystko skasowala.

  7. #7
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Naiwność ludzka nie zna granic ... przecież gdyby te fotki trafiły do jakiegoś dupka to na szantaż by wydali majątek 8/ 8/ 8/

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    sluchajcie tego. mojej zonie uroil sie w glowie telefon i koniecznie musial byc taki jak ona chciala kolor i stan idealny. bog jeden wie ile ja sie go naszukalem ale wreszcie jest znalazlem na allegro patrze skad warszawa zadzwonilem pod numer podany umowilem sie w centrum. przez telefon koles mowil ze ten telefon miala jego dziewczyna i ze jest w stanie idealnym pojechalem obejzalem i faktycznie stan igla folia na wyswietlaczu zero rysek. mlody chlopak podjechal z paana (ta jego panna wygladala na 30 ale wiadomo kosmetyczka solarium wyniszcza) wczoraj moja zona siedzac w sklepie u rodzicow zaczela przegladac z ciekawosci telefon. i teraz najlepsze zdjecia i filmy nagrywalli jak sie bzykaja ponad 500 smsow temat w wiekszosci wiadomo jaki) a juz hitem jest to ze ta dziewczyna ma meza i dwojke dzieci. rozumiem kazdy ma jakies akcje ale zeby nie skasowac tego przy sprzedazy telefonu to juz jest przesada
    Nie chcesz sprzedac tego telefonu?? ;D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    TY masz zone??? ;D

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Ma żonę i daje jej najlepszy telefon na świecie zamiast pozrzucać dla kolegów ciekawostki ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •