Strona 90 z 341 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100140190 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 3401

Wątek: Humor:)

  1. #891
    Joe - najlepsze ujęcia na końcu jak koles za ta ciężarówką również poleciał bokiem :hah:
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  2. #892
    Spore rondo to i ciężkim sprzętem można driftować ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #893

  4. #894
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    http://www.youtube.com/watch?v=xhbBWNcV5dA

    To jest drift ciężkim sprzętem :)

    http://www.youtube.com/watch?v=tzuwaQRnPy8

    Coś dla -Czarka- :P

  5. #895
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Coś dla -Czarka- :P
    Dzięki za pamięć ;) Moje tez bokiem chodzi ;D sprawdzam co zime ;D
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  6. #896
    Rano w biurze:
    - Stary, skąd masz takie limo pod okiem?!
    - A, bo jak się wczoraj wieczorem modliliśmy przy stole i właśnie mówiliśmy "ale zbaw nas ode złego", to niechcący spojrzałem na teściową...


    Do właściciela domku z ogródkiem przybiega rozpromieniony sąsiad.
    - Czy możesz pożyczyć mi dwa wiadra wody?
    - Oczywiście, ale przecież ty masz własną studnię!
    - Tak oczywiście, ale do niej wpadła teściowa i woda sięga jej tylko do brody...


    Idzie Masztalski z obitą, siną gębą i taszczy duże walizki. Spotyka przyjaciela:
    - Co ci się stało Masztalski?
    - A, teściowa mnie pobiła.
    - Jak by mnie tak teściowa pobiła, to bym ją chyba poćwiartował!
    - A ty myślisz że co ja tu dźwigam w tych walizach?


    Jaki jest szczyt chirurgii z czasów peerelu?
    Przeszczepić członka z ramienia na czoło.


    Dlaczego kot jest podobny do faceta?
    1. Wrzeszczy kiedy jest głodny.
    2. Zawsze pcha się do łóżka.
    3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry.
    4. Kiedy ktoś go pogłaszcze - zaraz domaga się więcej.
    5. Lubi ocierać się o twoją przyjaciółkę.
    6. Nie lubi obcinania pazurów.
    7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety.
    8. Ciężko przemówić mu do rozumu.
    9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa.
    10. Nie sprząta po sobie.
    11. Wpycha nos do każdego garnka.
    12. Nie wyjaśnia dlaczego zniknął na cały dzień.
    13. Cały czas by spał.

  7. #897
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Seks oczami dziecka
    Jasio miał 10 lat i był bardzo ciekawski. Słyszał od starszych kolegów trochę o "zalotach" i chciał wiedzieć jak to jest i jak to się robi. Co robi mały chłopiec żeby się takich rzeczy dowiedzieć? Idzie do mamusi! A więc Jasio poszedł do mamy. Mamusia się trochę zakłopotała i zamiast wyjaśnić, nakazała Jasiowi, żeby schował się za zasłoną w pokoju siostry w celu podglądania jej ze swoim chłopakiem.

    Tak też Jasio zrobił. Następnego ranka opowiada wszystko mamie:
    - Siostra i jej chłopak usiedli rozmawiając przez chwilę. Po czym on zgasił większość świateł i zostawił tylko jedną nocną lampkę. Zaczął ją całować i obściskiwać. Zauważyłem, że siostra musiała być chora, bo jej twarz zrobiła się taka śmieszna. On też musiał to wyczuć, bo wsadził jej rękę pod bluzkę w celu znalezienia jej serca... tak jak lekarze to robią na badaniu, ale on nie był taki zdolny jak lekarz, bo miał problemy ze znalezieniem tego serca. Wydaje mi się, że on też był chory, bo wkrótce zaczęli obydwoje dyszeć i zaczynało im brakować tchu. Druga ręka musiała mu zmarznąć, ponieważ włożył jej ją pod sukienkę. Wtedy siostra poczuła się gorzej i zaczęła jęczeć, wzdychać, skręcać się i ślizgać tam i z powrotem na kanapie. I tu zaczęła się jej gorączka. Wiem, że to była gorączka, ponieważ powiedziała mu, że jest napalona. W końcu dowiedziałem się, co spowodowało, że byli tacy chorzy - wielki węgorz dostał mu się jakoś do spodni. Nagle wyskoczył ze spodni i stał tak długi na 25 cm. Kiedy siostra to zobaczyła naprawdę się wystraszyła, oczy zrobiły się jej wielkie, a usta otworzyły. Mówiła, że to największy jakiego widziała... powinienem jej powiedzieć o tych, jakie łapaliśmy z tatą nad jeziorem - te to dopiero były duże, ale wracając do nich... siostra była bardzo dzielna rzuciła się na węgorza i próbowała odgryźć mu głowę... potem złapała go w dwie ręce i trzymała mocno kiedy on wyciągnął pysk z worka i zaczęła ślizgać ręka po jego głowie tam i z powrotem, żeby powstrzymać go przed ugryzieniem. Potem siostra położyła się na plecach i rozłożyła nogi... aby móc go ścisnąć, chłopak jej pomagał i położył się na węgorzu. Wtedy dopiero zaczęła się walka. Siostra zaczęła jęczeć i piszczeć, a jej chłopak o mało co nie rozwalił kanapy. Podejrzewam, że chcieli zabić go przez ściśnięcie między nimi... po chwili pewni, że zabili węgorza przestali się ruszać i głośno wzdychali. Chłopak był pewien, że zabili węgorza, bo wisiał taki wiotki, a reszta jego wnętrzności wisiała na zewnątrz. Siostra i jej chłopak byli już trochę zmęczeni walką... ale powrócili do zalotów. On zaczął ją znowu całować... itd, aż tu nagle okazało się, że węgorz żyje!!! Szybko się podniósł i zaczęli walkę na nowo. Podejrzewam, że węgorze mają 9 żyć tak jak koty... tym razem siostra próbowała go zabić przez siadanie na nim. Po 35 minutach ciężkiej walki w końcu zabili węgorza. Jestem tego pewien, bo widziałem jak chłopak siostry ściągnął z niego skórę i wyrzucił do śmietnika...

    Mama zemdlała..
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  8. #898
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38, M62B44TU, 2000r
    Skąd
    Aachen

    Ale urwał song

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZUYM7Hf2wwo]http://www.youtube.com/watch?v=ZUYM7Hf2wwo[/youtube]

    Mix filmu krążącego w sieci od jakiegoś czasu i obszernie komentowanego na różnych forach :D

  9. #899
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Szpital, odprawa oddzialu, atmosfera gorąca, starzy, młodzi, lekarze, lekarki... Nagle jedna z młodych zrywa sie:
    - Panie ordynatorze, ale ja zapomniałam pieczątki!
    - Koleżanko! Przychodzi pani do pracy bez najważniejszego narzędzia pracy lekarza?!
    - Myslałam, że najważniejszym narzędziem pracy doktora jest głowa... - burknela urazona.
    Palec ordynatora spoczął na karcie choroby:
    - Koleżanko, niech pani podejdzie i pierdolnie tu głową...

  10. #900
    Idzie baca z turystą drogą i nagle patrzą - jakaś kupka przed nimi leży. Turysta pyta bacę:
    - Baco, cy to je gó*no?
    Baca wsadził palec w kupka, skosztowoł i godo:
    - To ni je gó*no.
    Turysta skosztowoł i godo:
    - Faktycznie to ni je gó*no.
    Ale baca po chwili zastanowienia znowu wsadził palec w kupka, skosztowoł i godo:
    - To jednak jest gó*no.
    Turysta skosztowoł i stwierdził:
    - No faktycznie, to je gó*no.
    A baca na to:
    - Ku*wa, dobrze że my w to nie wdepli!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •