Strona 37 z 341 PierwszyPierwszy ... 2735363738394787137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 3401

Wątek: Humor:)

  1. #361
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    330
    BMW
    E38 740 iL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Wiesław
    Długie.....i rozmarzyłem się.... i przyznaję koniec wbił mnie w fotel!!

    Szanowna autorko - poproszę o inne zakończenie tej historyjki ;D ;D ;D
    Ależ prosze bardzo ;D :hihi: ;D

    ... - W lodówce jest kolacja, a w moim pokoju cała płytoteka do dyspozycji -
    zawołałem już z klatki schodowej, po czym zaryglowałem drzwi na dwa spusty i
    zadowolony, że znalazłem na dzisiejszą noc opiekunkę do dziecka, poleciałem jak
    na skrzydłach do kumpla, gdzie urządzaliśmy kawalerskie spotkanie z udziałem
    buteleczek Jacka Danielsa*, Ballantine's*, Wyborowej*, Johna Labela*, Finlandii*.

    * niepotrzebne skreślić lub wstawić wedle własnego uznania :hihi:

  2. #362
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Poszedł ksiądz na targ kupić coś do jedzenia, bo miał mieć w parafii wizytację biskupa i biskup miał zostać na kolację.
    Podszedł do gościa z rybami i mówi:
    - Oj, jaka piękna, duża ryba!
    Sprzedawca na to:
    - Pięknego skurwiela złapałem, co?
    Ksiądz się obruszył:
    - Panie, ja wszystko rozumiem - piękna duża ryba, ale żeby zaraz przy księdzu takie epitety wstyd!
    Sprzedawca wyjaśnia:
    - Ale proszę księdza - skurwiel to jest nazwa tej ryby, tak samo jak płotka, okoń czy pstrąg.
    - Aaa no to w porządku. Poproszę tego skurwiela. Przygotuję go na kolację z biskupem.
    Przychodzi ksiądz na parafię pokazuje rybę siostrze zakonnej.
    Zakonnica:
    - O jaka piękna duża ryba.
    A ksiądz na to:
    - Ładnego skurwiela kupiłem, co?
    Zakonnica:
    - Ale co ksiądz - takie słownictwo?
    A ksiądz wyjaśnia, że to ta ryba się nazywa skurwiel - tak jak inne, płoć czy szczupak.
    - Aaaa. to rozumiem.
    Ksiądz polecił zakonnicy żeby ta przygotowała skurwiela na kolację z biskupem.
    Stoi zakonnica w kuchni, skrobie rybę a tu wchodzi kucharka.
    - O jaka piękna duża ryba - mówi kucharka.
    Siostra na to:
    - Piękny skurwiel, prawda?
    - Ależ co siostra? Nie poznaję! - obrusza się kucharka.
    A siostra, że ta ryba się nazywa skurwiel - tak jak inne się nazywają, karp czy lin.
    Siostra kazała przygotować skurwiela na kolację z biskupem. Wieczorem przyjeżdża biskup, siada przy stole z księdzem i zakonnicą. Kucharka wnosi główne danie - rybę.
    Ksiądz biskup:
    - Jaka piękna, duża ryba!
    Na to proboszcz:
    To ja tego skurwiela znalazłem i kupiłem.
    Odzywa się zakonnica:
    - A ja tego skurwiela skrobałam.
    Na to włącza się kucharka:
    - A ja tego skurwiela usmażyłam i przyrządziłam.
    Ksiądz biskup uśmiechnął się, wyjął z torby litr wódki i mówi:
    - *****, widzę, że tu sami swoi!
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #363
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Ksiądz nie wielbłąd . Napić się musi.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  4. #364
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    330
    BMW
    E38 740 iL
    Skąd
    Warszawa
    Co myślą mężczyźni, kiedy widzą kobietę palącą cygara?
    50% - że ona lubi trzymać coś w ustach
    49% - że nie będzie miała nic przeciwko lodzikowi
    1% - że pewnie lubi cygara.
    Ten 1% to geje.

  5. #365
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    pozostając w konwencji... :

    Co by było, gdyby intymnych porad w Cosmopolitan udzielał mężczyzna?

    Droga Kasiu:
    Pytanie : Mój mąż chce spróbować w łóżku trójkąta z moja najlepszą przyjaciółką i mną.
    Odpowiedz: Jest dla mnie oczywiste, ze Twój mąż nigdy nie ma Cię dość! Wiedząc, ze jesteś tylko jedna, sięga po Twoją najlepszą przyjaciółke, która jest do Ciebie bardzo podobna. Wspólny seks może Was bardzo zblizyć. Dlaczego nie zaprosić także współlokatorek ze studiów? Jeżeli nie jesteś pewna, może powinnaś pozwolić mu na razie robić to ze swoimi przyjaciółkami bez Ciebie? A jeżeli ciągle brak Ci przekonania, kochaj go oralnie i przygotuj mu smaczny posiłek myśląc o tym.

    Droga Kasiu:
    P: Mój mąż bez przerwy chce bym brała mu do buzi.
    O: Rób to. Sperma pomoże Ci schudnąć i jest świetna na cerę. Co ciekawe, mężczyźni wiedzą o tym. Propozycja Twojego męża jest wiec całkowicie bezinteresowna. Pokazuje ona, jak bardzo Cię kocha. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić to zaspokajać go w ten sposób
    dwa razy dziennie, a potem ugotować mu jego ulubiony posiłek.

    Droga Kasiu:
    P: Mój mąż spędza mnóstwo czasu z kolegami.
    O: To naturalne I zdrowe zachowanie. Mężczyzna jest myśliwym, musi ciągle udowadniać swą wartość i porównywać się z innymi mężczyznami. Noc spędzona na uganianiu się za młodymi i samotnymi dziewczynami jest świetnym sposobem na odreagowanie stresu. Pamiętaj, że nic tak nie cementuje związku, jak mężczyzna po za domem przez dzień czy dwa (to także świetna okazja na posprzątanie domu)! Zobacz jak szczęśliwy jest Twój mąż, gdy wraca do domowego zacisza. To najlepsza chwila na oralne zaspokojenie go i przygotowanie smacznego posiłku.

    Droga Kasiu:
    P: Mój mąż nie wie gdzie mam łechtaczkę.
    O: Twoja łechtaczka nie jest dla niego interesująca . Jeśli już musisz się nią zajmować, rób to sama lub poproś najlepsza przyjaciółkę o pomoc. Możesz to nagrać na kasecie video i podarować swojemu mężowi na urodziny. Aby ulżyć swemu poczuciu winy kochaj go oralnie i przygotuj mu przepyszny posiłek.

    Droga Kasiu:
    P: Mój mąż nie jest zainteresowany zabezpieczaniem się.
    O: Jesteś złą osobą, a z twego listu widzę, ze przydałby Ci się trening delikatności. Zabezpieczenie jest dla mężczyzny tematem stresującym i niepotrzebnie zabierającym czas. Sex powinien być dostępny dla Twego męża na każde zawołanie, bez głupich pytań o zabezpieczenie. Myślę, że znaczy to, ze nie kochasz swego męża, a on jest dla ciebie za dobry. Przestań być taka samolubna! Może uda Ci się to Mu wynagrodzić seksem oralnym i miłym posiłkiem.

    Droga Kasiu:
    P: Mój mąż zawsze ma orgazm, a potem odwraca się plecami do mnie i zasypia nigdy do końca nie zaspokajając mnie.
    O: Nie jestem pewna czy zrozumiałam Twoje pytanie. Może zapomnialaś
    ugotować mu dobrego posiłku?
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #366
    Dobry posiłek jest dobry na wszystko :hah: :hah: :hah: :hah:
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #367
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Po całości :) :) :)

  8. #368
    Genialne! W sumie to takie bardzo życiowe. No sama prawda. A do posiłku obligatoryjnie zimna piana :D
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  9. #369
    Baba i chłop jadą furmanką po autostradzie.
    Nagle wyprzedza ich motocyklista bez głowy, chłop zdziwił się, lecz nie zareagował. Nagle wyprzedził ich drugi motocyklista, także bez głowy... Po kilku następnych podobnych wypadkach, zdziwienie chłopa sięgnęło zenitu i z wielkim trudem zaczął się zastanawiać nad zaistniałą sytuacją. Po chwili kontemplacji klepną się w głowę i krzyczy do baby:
    - Ej, stara! Rzuć no tam tę kosę gdzieś wyżej!


    Jak donosi telewizja wczoraj policyjne oddziały prewencji rozgoniły przy użyciu pałek demonstrację masochistów.
    Jeszcze nigdy obie strony nie miały takiej frajdy ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #370
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •