Strona 206 z 341 PierwszyPierwszy ... 106156196204205206207208216256306 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,051 do 2,060 z 3401

Wątek: Humor:)

  1. #2051
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    To nie wieśniak, bo ja jestem ze wsi i takiego nie mam. To jest 100% WT. Pzdr.
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  2. #2052
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    oj tam przesadzacie no coś porobione najgorszymi wadami jest blacharka ale wkońcu to fiat i pamiętacie że ta fura pujdzie za 1500zł lub mniej ma mały silnik i sekwencje więc do tłuczenia ok, tuning wydaje mi sie jest specjalnie kontowersyjny żeby zwracał uwagę a nie żeby był gustowny i smaczny. Efekt osiągnięty jeździsz tanio sieną a mimo to każdy sie na nią patrzy nie koniecznie z zachwytu a pogardy i żalu ale sie patrzy,

  3. #2053
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    oj tam przesadzacie no coś porobione najgorszymi wadami jest blacharka ale wkońcu to fiat i pamiętacie że ta fura pujdzie za 1500zł lub mniej ma mały silnik i sekwencje więc do tłuczenia ok, tuning wydaje mi sie jest specjalnie kontowersyjny żeby zwracał uwagę a nie żeby był gustowny i smaczny. Efekt osiągnięty jeździsz tanio sieną a mimo to każdy sie na nią patrzy nie koniecznie z zachwytu a pogardy i żalu ale sie patrzy,
    Ja nie przesadzam
    Dla mnie cos takiego to porażka i za każdym razem jak widze na ulicy kierowce w czyms takim ( nie mówię już o siennie ale o nowych samochodach to śmieje im się w twarz )
    Ja bym się nie odważył do czegoś takiego wsiąść :)
    Nie mam pojecia co ludzmi kieruje na takie upiekszania swojego samochodu ale nie zdaja oni sobie sprawy z kalectwa jakiego robia . Ale jak wczesniej gdzies pisalem : kazdy ma swoje upodobania :)

  4. #2054
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Ja wiem o co chodzi bo sam tak robiłem. Nazywa się to tuningiem dla jaj żeby specjalnie jeździć czymś tj. daną marką modelem nie z tego względu że ci sie podoba czy jest fajne ale np auto jest dla ciebie gównem chcesz mu dogryźć i je poniżyć jednocześnie być cool bo nie szanuje tego samochodu i mnie stać na to żeby go nie szanować i pokazać to innym jakie zajmujesz stanowisko w tych sprawach kiedy inni mają go za coś ważnego i płacze jak sie zrobi ryska następna sprawa to taka, że zbadziewiłem auto wbrew i na przekór fanom marki modelu samemu mając dany samochód z tego powodu że jest np. tani mało pali i jest w miare bez awaryjny. Mam jedno takie auto na podwórku nie mówie co to ale całość się wyjaśni gdy dodam że auto ma napęd na przód.... powiem tyle że jest to lepszy samochód służy mi do brudnej roboty i taniego przemieszczania się, mam w nim dużo śmieci ze 2 mieś go nie myłem dziś przewoziłem nim deski i mam trociny w środku a kiedy m isie nudzi robie dzióry kluczykeim w masce albo ją rysuje. Jeśli wjeżdzam na podwórko to nie wysiadam żeby odworzyć bramę kiedy wiatr ją zamknął tylko otwieram ją zderzakiem ostatnio brama przerysowała mi cały bok ale zacząłem się z tego śmiać temu samochodowi prosto w oczy. Psychiczne? może ale dla mnie całkiem wygodne i fajne. Do samochodu dokładam tylko jak jest to bardzo potrzebne ostatnio kupiłem nowe sprzęgło kpl. oleju i paska nie wymieniam jak sie urwie to fura idzie na złom. A kolego norbet jak się spotkamy i zaczniesz się na serio i szyderczo śmiać to wychyle głowe przez szybe i zaczne się głośno śmiać z tobą ;))
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 07-09-2012 o 21:23

  5. #2055
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    !!! DOŚĆ !!!

  6. #2056
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    !!! Dość !!!
    spoko,spoko. Ja nic nie mowie :)

  7. #2057
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Nie wiem czy było :D

  8. #2058
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

  9. #2059
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  10. #2060
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    bardzo oryginalnie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •