Strona 183 z 341 PierwszyPierwszy ... 83133173181182183184185193233283 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,821 do 1,830 z 3401

Wątek: Humor:)

  1. #1821
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia

    Mini barek

    Dzieci piją mleko. Dorośli to co wstawią. Mini barek.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Schowek.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	78.8 KB
ID:	4085

  2. #1822
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia

  3. #1823
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek7er Zobacz posta

    Ale ogarnia chłopak.Mam znajomego co tak samo zaczynał a teraz w grudniu byłem drugi raz go na warszawskiej "karowej" dopingować.

  4. #1824
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek7er Zobacz posta
    W starych dobrych czasach tak się bawiłem Omegą z Tadeuszem :) Wszystkie możliwe krzyżówki w Lesznie zaliczone :)
    Ludzie też potrafili się zatrzymywać myśląc, że mi coś nie wyjdzie ale zabawa tym autem to była sama radocha!
    7er już się tego tak nie zrobi niestety :( (chodzi mi o czucie auta itd.)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #1825
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez coboss Zobacz posta
    W starych dobrych czasach tak się bawiłem Omegą z Tadeuszem :) Wszystkie możliwe krzyżówki w Lesznie zaliczone :)
    Ludzie też potrafili się zatrzymywać myśląc, że mi coś nie wyjdzie ale zabawa tym autem to była sama radocha!
    7er już się tego tak nie zrobi niestety :( (chodzi mi o czucie auta itd.)
    omega b 2.5 v6 170km manual wszystko seria - LATA BOKIEM JAK SZALONA;o powiem nawet ze lepiej jak moja e38 3.0 v8 tez w manualu:P na omedze nauczylem sie latac bokiem:D no sierra..:D ale omega juz tak na powazniej ronda itd:D

  6. #1826
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    159
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Łódź
    co do tej avensis to toyota starlet 1,3 też tak latać potrafi:D

    ja zaczynałem od capri a chyba najlepiej to latało mi się granadą...i polonezem z elektroszpera ale zawias co 5tys wymieniałem
    Ostatnio edytowane przez gilmor ; 10-02-2012 o 09:49

  7. #1827
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Wy piszecie o Omegach. Nie zapominajcie, że Omega ma tylny napęd. Nie sztuka postawić auto bokiem w łuku przy tylnym napędzie. Sztuką jest robić to tak jak gość na filmiku. Przedni napęd i ręczny. A co do Omegi to jak miałem 2.0 16V to na Wyrazowie pierwsze... drugie kroki stawiałem jeśli chodzi naukę driftu ( i też dawała radę, ale łatwiej szło na mokrym asfalcie ). Pierwsze kroki miałem w E36.

  8. #1828
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek7er Zobacz posta
    Wy piszecie o Omegach. Nie zapominajcie, że Omega ma tylny napęd. Nie sztuka postawić auto bokiem w łuku przy tylnym napędzie. Sztuką jest robić to tak jak gość na filmiku. Przedni napęd i ręczny. A co do Omegi to jak miałem 2.0 16V to na Wyrazowie pierwsze... drugie kroki stawiałem jeśli chodzi naukę driftu ( i też dawała radę, ale łatwiej szło na mokrym asfalcie ). Pierwsze kroki miałem w E36.
    koniec koncow - przedni naped jest dla dziewczynek:D i masz racje nie sztuka jest postawic auto bokiem sztuka jest wyjsc z zakretu po postawieniu bokiem;) pozdro!

  9. #1829
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek7er Zobacz posta
    Wy piszecie o Omegach. Nie zapominajcie, że Omega ma tylny napęd. Nie sztuka postawić auto bokiem w łuku przy tylnym napędzie. Sztuką jest robić to tak jak gość na filmiku. Przedni napęd i ręczny. A co do Omegi to jak miałem 2.0 16V to na Wyrazowie pierwsze... drugie kroki stawiałem jeśli chodzi naukę driftu ( i też dawała radę, ale łatwiej szło na mokrym asfalcie ). Pierwsze kroki miałem w E36.
    Jasne. Przyjedź do Leszna ja odświeżę znajomość i pokażę Ci gostka co ma 24 lata (dzisiaj) i golfem przeleci Ci tak całe miasto.

    Sztuką jest właśnie panowanie nad mocą w tylnym napędzie bo nie mówimy tutaj o kręceniu bączków "jak się uda" na parkingu pod supermarketem ale o prawdziwym dryfcie. Przy przednim napędzie zaciągasz lekko ręczny i targasz bezwładny tyłek ten się huśta raz w lewo raz w prawo zależy jak go siła odśrodkowa wyrzuci i to cała tajemnica, jak już Ci raz wyjdzie to zawsze będzie wychodzić :D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #1830
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Jak ktoś ma talent to i na rowerze driftował będzie. :hah: A tak na poważnie to tylny napęd mi jakoś bardziej "leży". A jak się trafi pusta ( mówię o typie leśna lub polna ) szutrowa droga...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •