Strona 113 z 341 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123163213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,121 do 1,130 z 3401

Wątek: Humor:)

  1. #1121
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Cytat Zamieszczone przez sennapowieka
    Król Julian broni krzyża (tako rzecze on)


    http://www.youtube.com/watch?v=-biYN...layer_embedded
    padłem na cyce ;D :hah:


    http://www.youtube.com/watch?v=-sdXM...ture=topvideos ----> dobry/a jest?
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  2. #1122
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Szwed skąd Ty wytrzasnąłeś to coś? Obejrzałem kilka filmików i zrobiło mi się nie dobrze. Nie wiem po co taki insekt żyje na tym świecie. Jestem tolerancyjny ale jak patrzę na ten wytwór to mi się agresor załącza :/
    Nigdy się nie poddawaj-NIGDY!

  3. #1123
    odpowiadam - nie, nie jest dobry/dobra.

    W sumie i tak najlepszy jest kawał o kapitanie i tytoniu ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #1124
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez Szwed
    http://www.youtube.com/wa...ature=topvideos ----> dobry/a jest?
    zobaczcie jeszcze to http://www.youtube.com/watch?v=mbUrU...eature=related

    Padłem!!!. Bez kitu jak bym miał takiego syna albo brata pederaste to bym mu chyba co tydzień sprawiał przekopkę, obicie papy i golenie na łyso - aż by na ludzi wyszło

  5. #1125
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Jakby wszyscy byli tacy sami to życie byłoby nudne :)

  6. #1126
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Do eleganckiej restauracji wchodzi damulka, siada przy stoliku i u kelnera zgiętego w ukłonach zamawia kawę. A gdy ją już dostaje kilkakrotnie podnosi do ust i krzywiąc się z niesmakiem opuszcza na dół. W końcu woła kelnera i zniesmaczona mówi:
    - Kelner, ta kawa cuchnie brudnym ch...em!
    Ten podnosi filiżankę ze stolika, kilkakrotnie wącha i odstawia mówiąc:
    - Pani będzie łaskawa wziąć filiżankę w drugą rękę.

  7. #1127
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cychol... padłem ;D ;D ;D


    Biegnie facet za odjeżdżającym z peronu pociągiem, macha rękami, krzyczy... W końcu pociąg znika powoli w oddali, zdyszany facet ciężko opada na ławkę. Podchodzi do niego kolejarz:
    - Co, spóźnił się pan na pociąg?
    - Nie k...a!!! Wyganiałem go, k...a, z dworca!!!!!

  8. #1128

  9. #1129
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Jak rozumieć oferty pracy?
    1. "Dołącz do naszej szybko rozwijającej się firmy" - Na pewno nie będziemy mieli czasu Cię przeszkolić.

    2. "Luźna atmosfera w pracy" - Z tej pensji, która dostaniesz, nie będzie Cię stać na garnitur. Poza tym paru gości u nas ma tatuaże na całym ciele i nosi kolczyki w nosie.

    3. "Wymagana terminowość i punktualność" - W momencie, gdy zaczniesz pracę, będziesz miał od razu 6 miesięcy zaległości.

    4. "Elastyczny czas pracy" - Musisz być elastyczny, żeby pracować po nocach.

    5. "Szeroki zakres odpowiedzialności" - Każdy w biurze będzie mógł Ci rozkazywać.

    6. "Silna motywacja do pracy" - Kandydatki nie mogą mieć dzieci (w planach też nie).

    7. "Prosimy stawić się osobiście" - Jeśli jesteś stary, gruby lub brzydki to Twoje stanowisko będzie już zajęte.

    8. "Prosimy nie dzwonić" - W sumie stanowisko jest już dawno obsadzone, to ogłoszenie to tylko formalność.

    9. "Poszukujemy kandydatów z bogatym doświadczeniem" - Będziesz musiał zastąpić trzech ludzi, którzy właśnie odeszli.

    10. "Ciągła chęć podnoszenia kwalifikacji" - Będziesz się musiał wszystkiego sam nauczyć.

    11. "Niezbędna umiejętność rozwiązywania problemów" - Właściwie to u nas panuje taki chaos, że i tak się w niczym nie połapiesz.

    12. "Stanowisko wymaga umiejętności menedżerskich" - Będziesz miał zakres obowiązków kierownika, któremu na pewno nie będzie odpowiadała pensja.

    13. "Dobre zdolności komunikacyjne" - Kierownik mówi, Ty słuchasz, potem zgadujesz, co chciał powiedzieć i robisz to.
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  10. #1130
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •