Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: [mechanika] Zatrzaśnieta maska

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    159
    BMW
    bylo e38 4.4
    Skąd
    Kołobrzeg
    ja pisze od strony jak stoje przed autem od poczatku .Czyli lewy zamek .Od strony samochodu strona pasazera .proboje czyms zachaczyc ale nie wychodzi

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Inur
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    394
    BMW
    740iM (M60), M3 GT2
    Skąd
    Poznań
    Kiedyś otwierałem maskę przez nerki i z tego co pamiętam to zajęło mi to ponad godzinę i nic nie uszkodziłem. Jak już wiedziałem gdzie co pociągnąć to była to kwestia minuty. Bardzo bym chciał pomóc ale nie pamiętam już jak to się dokładnie robiło :( Wydaje mi się że łatwiejszy scenariusz to ten w którym nie działa zamek po stronie pasażera. Wtedy chwytasz pancerz od linki i ciągniesz. Pancerz powinien być dobrze widoczny. Natomiast jeśli nie działają oba zamki to trzeba nagiąć te gumowe nawiewy do chłodnicy za nerkami po stronie kierowcy bo za nimi pod zamkiem znajduje się spust który trzeba pociągnąć. Nie pamiętam już czy robiłem to palcem czy drutem ale chyba palcem. Mam nadzieję że to pomoze.

    edit: umknęła mi poprzednia strona gdzie piszesz o tym że linka się odczepiła. Spróbuj nagiąć plastik za nerkami żeby było widać zamek. Trzeba się bardzo natrudzić bo plastik jest dość twardy ale powinieneś mieć wtedy zamek niemalże jak na dłoni. A jak się postarasz to nawet Ci ten plastik nie pęknie.
    Ostatnio edytowane przez Inur ; 25-03-2012 o 20:44

  3. #23
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Ja musiałem wyciąć dziurę.
    Przed jej wycięciem próbowałem ponad godzinę zahaczyć różnymi sztywnymi drutami i pętlami - nie udało się.

    Wrzucę fotkę niedługo.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •