Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 85

Wątek: [ tuning] E-32 ZMIANA OŚWIETLENIA

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    [ tuning] E-32 ZMIANA OŚWIETLENIA

    mAM ZAMIAR ZMIENIĆ LAMPY Z TYŁU , JAK MYŚLICIE ...JAKIE BEDA NAJŁADNIEJSZE?

    EASY

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    No to już zależy od gustu... :) I od tego co chce się osiągnąć. Jakiego koloru masz auto? Jeśli srebrne lub białe - i chcesz uzyskać 'monochromatyczny' look - to te pierwsze będą spoko. Jeśli nie - chyba LED-owe. A jeśli chcesz tylko delikatnie odświeżyć wygląd - środkowe.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    :)

    kolor to ciemny granat

    też myśłe o diodach a na rzód pójda chromline z ringami i do tegop chromowane kierunki

    Easy

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    moje zdanie jest takie o wies lookach zapomnij i wybierz pomiedzy srodkowymi a ledami na tyl. ja wzial bym ledy ale to jest moje zdanie

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404
    hmm masz sporo racji

    Easy

  6. #6
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Ja znow zdecydowal bym sie na takie jak na srodku - lecz - z wygladem orginalnej lampy - tylko z dodatkiem bialego kierunkowskazu.

    E32 to klasyk - i lampy tego typu wogole do niego nie pasuja - nie mowiac juz o tych przednich lampach z ringami - profanacja (moim zdaniem).

    Mi najbardziej podobaja sie lampy przednie w orginale - przerobione na hella black - i z dolozonym HIDem. Przednie kierunki - raczej nie CLEAR - to po prostu nie pasuje do tego auta.

    Ale to znow tylko moje zdanie.


    Sebek

  7. #7
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Zrób tak żebyś rano idąc do auta nie mówił " kur... coś tu nie pasuje ...."
    Pierwsze odpadają napewno. Z diodami może fajnie wygladać. A przód tak jak mówi Sebek black hella i dymione kierunki ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Hmm, trochę nie rozumiem czemu zawsze wszyscy tak psy wieszają na tych białych lampach tylnych...

    Moim zdaniem wszystko zależy od tego, czy jest to przemyślany element większej całości, pasujący do ogólnej wizji danego samochodu.
    Czy np. uważacie że ten SEC tak fatalnie wygląda? Bo dla mnie jest kozacki szczerze mówiąc.



    A to że paru wsioków sobie przywiesiło podobne lampy bez ładu i składu to nic nie znaczy. Tak jest z każdym elementem tuningowym.

    Wracając do tematu - w przypadku omawianego BMW - też nie rekomenduję białych kloszy ze względu na granatowy lakier :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    hmm mnie najbardziej podobaja sie te w srodku choc jak mam byc szczery to najladniejsze sa oryginalne.. :)
    wg mnie E32 najladniejsza jest wtedy kiedy wyglada tak jak wyjechala z fabryki plus jakies alumki ewentualnie podkreslic wydech ale to tylko moje skromne zdanie ..

  10. #10
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Ja piernicze ludzie jak mozecie wogóle myslec zeby zj...c (trzeba uzyc mocnych słów!) jedne z najpiekniejszych lamp jakie wypuscilo bmw.. czyli tyl E32?! jesli juz musisz koniecznie to bialy kierunek to max! masz ciemne auto wsadzisz a'la lexus look i wyjdzie kupa :/ zreszta jakie bys auto niemial lexus look i BMW? prosze ja Ciebie!. dioada i E32? ajajajajj jak musisz cos z przodu swirowac to wsadz HID-y i efekt murowany a zaswieca o niebo lepiej od depo!

    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •