Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 85 z 85

Wątek: [ tuning] E-32 ZMIANA OŚWIETLENIA

  1. #81
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez koggi
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    Szukałem 2 lata Black Helli do tyłu, odpuściłem temat gdyż są nie do zdobycia.
    Szkoda, że nie pisałeś - jakiś czas temu na allegro facet sprzedawał oryginalne Black Hella i jakieś Blue Hella (pierwszy raz widziałem - takie coś we fiolecik wpadające). Cena wywoławcza była chyba 600 zł o ile pamiętam. Czy faktycznie oryginalne nie wiem, bo tematu nie drążyłem.
    Chyba ze dwa lata temu założyłem temat "kupię", jednak dość szybko zrobił się w nim smietnik i pyskówka na temat lamp malowanych sprejem oraz tego co jest koszerne dla German Style, a co nie.
    Koniec wątku jest taki że zrezygnowałem w tych oraz jakichkolwiek innych lamp, kasę rzędu 600 pln raczej przeznaczyłbym na zakup jakiś oryginalnych części na które w 20 letnim aucie, prędzej czy później, zawsze znajdzie się zapotrzebowanie, albo na letni wyjazd na zlot gdzieś dalej w Polskę :6:57:

    Co do lamp tylnych (obojętnie czy jest to rasowa i oryginalna Hella czy chiński badziew z allegro) zawsze pozostaje kwestia legalności. Wybrałem się kiedyś kupić e32 ktora miała włożone "nie fabryczne" lampy (dymione lexusy?) na miejscu okazało się że między innymi atrakcjami dzień wczesniej zabrano jej za to dowód rejestracyjny.
    Chyba nie tęsknie już za podobnymi rewelacjami :6:57:
    Czarne e32 w benzynie!


  2. #82
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Jak będę miał te kilka euro i znajde takie lampy to chyba się skusze :D jeszcze jedno pytanie czy to są oryginały?

  3. #83
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    92
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    ja w 1 z moich E32 mam LEDy - wyglądają zajeb...cie!! po prostu inne auto - szczególnie w nocy...
    Comprimentos!

  4. #84
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    Ja piernicze ludzie jak mozecie wogóle myslec zeby zj...c (trzeba uzyc mocnych słów!) jedne z najpiekniejszych lamp jakie wypuscilo bmw.. czyli tyl E32?! jesli juz musisz koniecznie to bialy kierunek to max! masz ciemne auto wsadzisz a'la lexus look i wyjdzie kupa :/ zreszta jakie bys auto niemial lexus look i BMW? prosze ja Ciebie!. dioada i E32? ajajajajj jak musisz cos z przodu swirowac to wsadz HID-y i efekt murowany a zaswieca o niebo lepiej od depo!

    pzdr
    Dobrze mówi dać mu chleba :D

    Nawet z masłem........święta racja!!!

  5. #85
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •