Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Obniżenie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    26
    BMW
    e32 730i v8
    Skąd
    Łęczna

    Obniżenie

    Mam pytanko co sądzicie o tych sprężynach ?? - http://allegro.pl/jamex-sprezyny-obn...155857634.html
    to jest obniżenie przód 45-50 tył 40 jak sądzicie czy amortyzatory Bilstein b4 będą odpowiednie do takich sprężyn ?? czytałem że to niema problemu z takim połączeniem ale mimo to nie mam pewności ;D

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Jamex to bardzo niska półka lepiej poszukać używanych Koni czy HR. Było już o tej firmie na forum.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    To fakt, ale JAMEX kusi ceną bo jeśli ktoś chcę koniecznie nowe to sa tańsze od H&R czy koni czy innej dobrej firmy nawet czterokrotnie.... sam kilka dni temu zakładałem do siebie te jamex'y na tył, ale niewiele na nich do tej pory ujechałem także za wiele stwierdzić nie moge no poza tym, że są sporo twardsze od seii ;p
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  4. #4
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Chodziło mi o to, że JAMEXa nie można porównać do Biedronki, gdzie niska cena idzie w parze z wysoką jakością :)

    Kolega kiedyś kupił do audi niby tam -40 przód i tył, a usiadło nie równo.. ale w sumie lepsze to niż ucinać zwoje;p

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    26
    BMW
    e32 730i v8
    Skąd
    Łęczna
    A jak nisko ci usiadła i jaki (-) masz założony. a dużo już przejechałeś ?

  6. #6
    kolego Pemodemon , chyba chcesz usykac optymalny komfort jazdy przy obnizeniu na niskiej jakosci sprezynach. kup zamontuj pojezdzij - sam zobaczysz.
    auto jest ciezkie to nie tico musza byc dobre sprezyny (wspomniane HR lub FK- ja takie posiadam) inaczej zacznie Ci trzeszczec tapicerka , zamki w drzwiach i pasazer ;D
    jezeli oczekujesz sensownego obnizenia i komfortu przy tym (choc tego nie wiem :P ) to polecam zainwestowac rowniez w amortyzatory.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Prawie nic nie przejechałem ;p załozyłem -40 ale auto usiadło może 1cm max, ale podejżewam że stare spręzyny były juz zmęczony bo goła sprężyna poza autem była rzeczywiście te 4cm krótsza od ori. Poza tym duzo twardsze od serii
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    26
    BMW
    e32 730i v8
    Skąd
    Łęczna
    a dzięki za odpowiedz :D:D a co sądzisz o amorkach Bilstein b4 ?? są tańsze niż np. b6 ale droższe od kayaba i dużo ludzi je poleca

  9. #9
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekV8 Zobacz posta
    goła sprężyna poza autem była rzeczywiście te 4cm krótsza od ori.
    A przez to że była bardziej miękka trochę siadła, sztywny Jamex poddał się mniej i stąd ten 1cm różnicy na wysokości i o wiele twardsze auto.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •