Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Jak ściągnąć drewniane listwy ?

  1. #1
    Matis192
    Gość

    Jak ściągnąć drewniane listwy ?

    Witam może mi ktoś pomoże jak ściągnąć drewniane listy przy kierwonicy chodzi mi te gdzie przykrywa śrubkę od ramki od obc szarpie to i nic a nie chce połamać może ktoś kiedyś to rozbierać bo ja już nie mam sil do tego :(

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    a one nie są na zatrzaski ? Jutro z rana sprawdzę to ci powiem .

  3. #3
    Matis192
    Gość
    no wlasnie od schowka sa na zatrzaski a tamto nie chce za szlaka puscic

  4. #4
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    na dziwach sa na zatrzaski podwadzasz i schodza
    na desce wszyskie są mocowane nakrętami
    od schowka pasazera skrajny prawy bok, po zdjęciu osłony pod schowkiem od końca z prawej strony jest nakreta klucz nr 7
    od strony kierowcy zaczynajac od skrajnej strony demontujesz schowek i plastik nad nim mniej więcej po środku listwy jest nakrętka odkeć ją następnie lewy bok podwazasz o ciagniesz w lewo ta małą listewke po stronie kierowcy trzyma tylko nkaretka
    Ostatnio edytowane przez jarek88 ; 10-03-2012 o 01:10

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    23
    BMW
    e32 m30b35 / e38 m62tu b44
    Skąd
    Kraków
    Jeżeli chodzi o tą małą z prawej strony kierownicy a z lewej od radia i obc to mimo odkręcenia schowka pod kierownicą było mi bardzo źle ją odkręcić, poszło jak po maśle po wyjęciu licznika doszedłem tam bez problemu. Tyle że u mnie ta nakrętka plastikowa była raczej ok 9mm raczej napewno nie 7. Zresztą jak będziesz ją wykręcał to dobrze jest podważyć lekko listwę u mnie tak było trzeba ponieważ puściło mocowanie szpilki które znajduje się w listwie i kręciło się wszystko tzn nakrętka z listwą.

    Pozdrawim

  6. #6
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    TUTAJ masz fotorelację ze ściągania deski. Na dole strony masz czerwoną strzałkę do pozostałych zdjęć, przejdź na 3 stronę i jest tam pokazane m.in. ściągnięcie listwy nad schowkiem pasażera.
    Dwa zdjęcia krótkiej listwy z czasów kiedy u siebie ją odkręcałem, btw nie wyjmowałem do tego celu licznika, łatwo nie było, ale można.




    A TUTAJ mój temat z problemem, o który pytasz. :)
    Ostatnio edytowane przez yaz ; 10-03-2012 o 08:12

  7. #7
    Matis192
    Gość
    Dziękuje panowie dobrze ze tego nie szarpałem dzisiaj się za to biorę bo muszę odkręcić ramkę od obc bo musze przerobic na duze obc no i zrobic mostek z 17 pinu na 9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •