Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 91

Wątek: Range Rover - jakieś opinie?

  1. #81
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Założysz instalację do wtrysku bezpośredniego, ale auto będzie palić jednocześnie lpg i benzynę, oczywiście benzynę w jakiś 20%.

  2. #82
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    To wiem ze spalają dodatkowo Pb, tylko na dzień dzisiejszy można założyć do każdego auta LPG z takim wtryskiem czy są tylko instalacje jedynie dedykowane do konkretnych aut? Bo do aut VAG wiem ze montują, natomiast nigdy nie widziałem w innych aut tej instalacji.

  3. #83
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Hmmm, tego musisz się dowiedzieć w jakimś konkretnym warsztacie.

  4. #84
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Temat myśle ze nie realny, nawet jak będzie taka możliwość to ja autem nie jeżdzę 50tys km na rok i nie użytkuje ich długimi latami aby inwestycja w instalacje mi sie zwróciła - bo zapewne taka instalacja będzie kosztowała ok. 9-10k pln, choć uważam ze i tak nie zamontują do auta z mocą 510km, może za kilka lat.

  5. #85
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Raczej wątpliwa sprawa, że w ogóle taki dedykowany zestaw powstanie. Ile takich RR jest na rynku? O wiele za mało, żeby opłacało się producentom systemów LPG projektować instalację pod ten konkretny silnik. Dla przykładu, takich F01 750i z doładowanym 4.4 V8 na bezpośrednim wtrysku jest nieporównywalnie więcej (tym bardziej, że silnik ten kładą jeszcze do X'ów), a o instalacji nadal ani widu, ani słychu ;)

  6. #86
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    No właśnie... nie ma co marzyć, choć*ile bym chciał RR Sport Supercharged, to niestety, ale nie realne. Nie skreślam tego auta mimo wszystko, natomiast muszę zejść na ziemie i zakupić jak już*TDV6 i mieć nadzieje że będę cieszył się jazdą, a nie wydawał dziesiątki tysięcy na naprawy.

  7. #87
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole

    Post Range rover sport

    Hej,

    czy ktoś miał styczność z takim autem, jaka jest wasza opinia? Czy jest w ogóle sens w takie auto się pchać Potrzebuje coś bardziej pojemnego od 7er a x5 średnio mi leży. Dokładnie interesuje mnie egzemplarz z tego ogłoszenia.

    http://allegro.pl/land-range-rover-s...9.html#thumb/2

  8. #88
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Kolega na innym forum miał wersję Supercharged. Pisał o super wrażeniach z jazdy, ekstremalnym spalaniu (30-40l przy ciężkiej nodze) i MEGA dużej awaryjności.

  9. #89
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa
    Kilka lat temu w jednym z zaprzyjaźnionych warsztatów pytałem mechaników o opinię na temat stojącego tam SPORT-a. Tak naprawdę to nie chcieli gadać, tylko sugestywnie machnęli ręką. Więc może z tą awaryjnością jest coś na rzeczy...

  10. #90
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

Podobne wątki

  1. jakieś opinie, sugestie, ktoś widział, oprócz właściciela :)
    Przez arkadius w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 17-02-2016, 14:49
  2. Ml400CDi jakieś opinie?
    Przez prezE32s w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-05-2013, 20:44
  3. Land Rover LR3 - ktoś zna te auta?
    Przez Michal750 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2013, 21:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •