Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 91

Wątek: Range Rover - jakieś opinie?

  1. #21
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Adasio jeśli Escalada to tylko 2006 w górę a to już wydatek do którego blisko do x6.. Zobaczymy, póki co z niczym mi się nie spieszy i powoli mogę sobie myśleć co i jak ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #22
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Adasio jeśli Escalada to tylko 2006 w górę a to już wydatek do którego blisko do x6.. Zobaczymy, póki co z niczym mi się nie spieszy i powoli mogę sobie myśleć co i jak ;)
    TAK zgadzam się - powoli bez nerwów napewno coś wybierzesz
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Jakub, mam wrażenie że eksperymentujesz :D Pomacasz coś innego i tak dojdziesz do wniosku że czaaa wrócić do BMW :D

  4. #24
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Pewnie tak jak mówisz ;) możliwe że stanie się cud i ponaprawiają wszystkie okoliczne drogi to wtedy pozostanę przy 7er ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #25
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Jak celujesz w X5 lub X6 to TYLKO z Adaptiv Drive bo plomby Ci powypadają-szczególnie w X6 na dużej feldze.
    ML jest kapciowaty i mulasty - przepaść jeśli chodzi o porównanie go do BMW.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Escalade spadł z ceny dosyć mocno bo są już do kupienia w owych cenach :

    http://otomoto.pl/cadillac-escalade-C19315867.html

    http://otomoto.pl/cadillac-escalade-...C22626058.html

    A Escalade to zupełnie inny świat, zupełnie inna "kultura", gabaryty i inne "priorytety", nikt raczej go porównywać nie będzie do BMW X / ML / Range / Cayenne itp. tylko do GMC / Lincolna / Suburban...

    Osobiście UWIELBIAM Escalade'a ale raczej nie miałbym odwagi go kupić - z względu na dostępność części jak i znajomość tego auta przez naszych mechaników - krótko mówiąc serwisowanie i utrzymanie.

    A X6 - to piękne auto, ale odpycha mnie jednym - że jest tak często wybierany, nie jest "unikatowy" jak to np. BMW serii 7 (nie ważne czy to E38 / E65 / F01 ) 7, to 7 i nie dla każdego... A X5/X6 kupuje każdy "Kowalski" który ma trochę więcej grosza co powoduje że czasem na parkingu Galerii Krakowskiej jestem w stanie spotkać 5-10 sztuk BMW X6, chyba wiecie co mam na myśli.
    Ostatnio edytowane przez Arman ; 10-03-2012 o 21:48

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    To Twoje zdanie - dla mnie ESKALADE to nie tandetne auto i zapewne w nim nigdy nie siedziałeś a dużo o nim mówisz,
    bo inaczej nie porównywał byś RR (który przy Cadillacu jest poprostu małym autkiem) do Eskalade czy Lincolna Nawigatora
    To, że jestem tylko pracownikiem budowlanym, nie znaczy wcale że Escalade jest dla mnie jakimś mega niedostępnym autem. Zwiedziłem kilka sztuk Escalade, Navigatorów, Suburbanów, a nawet Excursiona i powiem Ci że jeśli uważasz że nie są tandetne, to nie mamy o czym rozmawiać.

    Wielkość to inna sprawa. Ale wydaje mi się że w poście który cytowałem wcześniej nie było mowy o wielkości. Bo w tej kategorii to spore europejskie dostawczaki mogą z nimi konkurować.

  8. #28
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Jak dla mnie to te amerykańce odpadają z jednego powodu...nie da rady polecieć tym na autostradzie powyżej 200km/h nie mówiąc o zwrotności i czuciu auta.
    Polecam Cayenne...bez problemu utrzymuje prędkości przelotowe rzędu 200km/h i w długich łukach przy tych prędkościach dalej pewnie jedzie a jak trzeba to i po wciśnięciu gazu dalej pójdzie...no fakt że mam wersję Turbo (lekko zmapowaną :D )
    Aha i tylko żeby miało opcja regulacji twardości i wysokości zawieszenia...inaczej jedzie jak taczka jak to powiedział Evan...
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  9. #29
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez szajboos Zobacz posta
    To, że jestem tylko pracownikiem budowlanym, nie znaczy wcale że Escalade jest dla mnie jakimś mega niedostępnym autem. Zwiedziłem kilka sztuk Escalade, Navigatorów, Suburbanów, a nawet Excursiona i powiem Ci że jeśli uważasz że nie są tandetne, to nie mamy o czym rozmawiać.
    To nie rozmawiajmy, bo napewno nie są to tandetne auta - a jeśli uważasz Eskalade czy Lincolna za tandete to co z Dodgami,Chevry, itd itp??
    chyba lekko przesadasz i nie można mówić że tylko Bmw czy RR jest luksusowe a reszta to tandeta - to paranoja
    Gdyby tak było napewno modele Eskalade czy innych topowych na rynku USA aut nie miało by takiego wolumenu sprzedaży jak mają i nie były by najpopularniejszymi tak autami tej klasy - wybacz ale RR czy Bmw nie sa tam królami szos a właśnie Cadillac czy Lincoln a przypominam że USA chcesz czy nie to najbardziej wymagający i najtrudniejszy rynek świata i są tam auta o których w Europie nikt nawet nie słyszał i nie widział na oczy i nie zgodze się z opiniami że np BMW e65 jest gorzej wykonane mniej luksusowe czy ma problemy z serwisem w wersji usa - to bzdura - mam to auto ponad 2 lata i zero kłopotów więc takie gadki mnie śmieszą i są poprostu z d.. wziete

    Tyle OT bo temat był o RR więc na tym się skupmy!!!
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  10. #30
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    To ja odgrzeję kotleta. Ojciec napalił się na Range'a produkowanego od 2002 z 3.0D pod maską. Wydawać by się mogło, że to "bliźniak" X5tki, czy tak jest w rzeczywistości? Ktoś miał z takim sprzętem do czynienia? W temacie czytam, że silnik, skrzynia i zawias z BMW, więc byłaby to dobra opcja. Biorąc pod uwagę ceny X5 i RR z tych lat, to punkt dostaje RR. Dla ucięcia wszelkich spekulacji dodam, że interesuje mnie tylko i wyłącznie taki motor pod maską :D Wszelkie opinie, wskazówki i porady mile widziane :)
    Z góry dzięki!

Podobne wątki

  1. jakieś opinie, sugestie, ktoś widział, oprócz właściciela :)
    Przez arkadius w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 17-02-2016, 14:49
  2. Ml400CDi jakieś opinie?
    Przez prezE32s w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-05-2013, 20:44
  3. Land Rover LR3 - ktoś zna te auta?
    Przez Michal750 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2013, 21:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •