Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Wątek: problem z comfort accessem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    44
    BMW
    było E65 745d jest F01 730D
    Skąd
    STOLICA

    problem z comfort accessem

    Mam pytanie gdzie szukać problemu, działał cały czas dobrze, a od 2 tyg umarł za każdą klamkę łapię i niestety zero efektu. Odpalanie działa normalnie co mnie dziwi. Jak samochód jest odpalony i chce go zamknąc prze klamkę to standardowo wyskakuje kluczyk przekreślony i napisane jest że pilot nie łączy się not responding. Nie chce wymieniać każdej klamki, czy odrazu wymienić antene czy moduł z bagażnika.

    2 Błąd sos przekreślona słuchawka cały czas mi wyskakuje a z guzika sos się łącze normalnie z policją co też mnie dziwi, byłem w BMW serwisie i oczywiście rozłożyli ręce i każa sterowniki wymieniac aż 3 a każdy po pare tys hahah. Macie jakiś patent na to?

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    86
    BMW
    e65 745d
    Skąd
    pruszków
    witaj w klubie mi comfort access przestalo dzialac w zeszlym tygodniu, po podpieciu pod kompa 0 bledow, dziala odpalanie bez klucza i bagaznik. Ja juz jedna klamke wymienilem. Jak chcesz sprawdzic antene to jedna mam bo kupilem sobie kiedys:D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bydle
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    205
    BMW
    750i sport
    Skąd
    Soton
    mi nie dzialaja drzwi pasazera i tylne za nim tez.Tzn tylne moge otworzyc ale juz zamknac sie nieda.o co kaman
    zero bledow.niewiecie czy w DIS mozna jakos diagnozowac kazda klamke z osobna?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    86
    BMW
    e65 745d
    Skąd
    pruszków
    DIS'em mozna jedynie zresetowac CAS, i zbadac jakies baterie ale nie wiem za bardzo o co w tym chodzi. jest 10 lokacji od 1-10 i w lokacji nr 3 pokazuje mi rozladowana baterie.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki
    O co chodzi z tym zmykaniem drzwi ,czy robi się to bez użycia kluczyka ? otwieranie owszem ,ale zamknięcie .Podobnie jak ja u was mam otwierane drzwi kierowca i pasażer z tyłu po prawej , drzwi od pasażera i tylne lewe nie działają ,klapa bagażnika działa ,może to kwestia kodowania ?
    Ostatnio edytowane przez lukasz7 ; 10-03-2012 o 08:11

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    86
    BMW
    e65 745d
    Skąd
    pruszków
    chodzi o to ze podchodzisz do auta z kluczem w kieszeni ciagniesz za klamke i sie otwieraja dziala to we wszystkich drzwiach. Wychodzac z auta wystarczy wcisnac klamke i auto sie zamyka, bagaznik dziala dokladnie tak samo wystarczy nacisnac przycisk w klapie i sie otwiera mimo zamknietego samochodu. Zeby odpalic tez nie musisz wtykac klucza do dziury wystarczy ze klucz jest w srodku auta. W obecnej chwili CA dziala mi tylko w klapie i w stacyjce, tydzien temu dzialalo wszedzie...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki
    To wiem tylko nie miałem pojęcia o tym że zamki można zamknąć po naciśnięciu klamki ,to miła niespodzianka ,ale dwoje drzwi nie działa ,w czym tkwi problem ?

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    86
    BMW
    e65 745d
    Skąd
    pruszków
    znajac zycie pewnie w klamkach uszkodzona elektronika lub anteny pod dywanikami. Ide sie pobawic z CA http://translate.google.com/translat...66%2F41&anno=2

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki
    Możesz powiedzieć gdzie dokładnie szukać tych anten ? Z opisu co podałeś w linku wynika że nie muszą otwierać się wszystkie drzwi ? dobrze to rozumuję .Te które się otwierają mogą być przypisane dla danego kluczyka ?

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    86
    BMW
    e65 745d
    Skąd
    pruszków
    Niezaleznie za ktora klamke pociagasz badz wciskasz to otwieraja badz zamykaja wszystkie drzwi. Anteny sa pod wykladzina podlogowa. Sciagasz listwy progowe podnosisz wykladzone i w piankowym wypelnieniu jest antena w ksztalcie litery O ok 15cm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •