Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 83

Wątek: Uwaga nie kupujcie tej e32

  1. #21
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez matraks Zobacz posta
    Ale jezdzi? No jezdzi! Skreca? No skreca! Silnik odpala? No odpala! Czego chciec wiecej za 7tys zl?? 80% e32 z tego forum nie takie widukty w Niemczech zaliczylo zanim przyjechalo do naszej kochanej Polski ;)
    Matraks, zanim napiszesz takie głupoty powinieneś chyba najpierw "pomacać" kilka sztuk E32 z tego forum, a jestem pewien że tego nie robiłeś. Ale jak znam Twoje wcześniejsze wypowiedzi to wniosek nasuwa się sam: "u nas w juesej wszystko lepsze" ;-)
    Zapomniałeś tylko, że pomimo iż E32 ma już swoje lata to jednak jest to seria 7 a nie 3, a więc dużo mniej popularna wśród młodocianych tureckich dresiarzy za naszą zachodnią granicą.



    ~wysłane poprzez Tapatalk

  2. #22
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez matraks Zobacz posta
    80% e32 z tego forum nie takie widukty w Niemczech zaliczylo zanim przyjechalo do naszej kochanej Polski
    Heh...no kolego trochę przesadziłeś...myślę, że tuczi77 ma rację i wie co pisze...:D
    Ps. moja E32 mimo, że ma 25-lat to jest absolutnie bezwypadkowa....

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    lol nie zdazylem zadzwonic i sie umowic na ogledziny a tu widze ostaro obgadana juz jest. Jako iz mam blisko mialem w tym tyg. sie przejechac i ja luknac ale widze ze nie ma co.

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    32
    BMW
    750
    Skąd
    konstancin
    Witam , kolego Mcdriver - przepraszam Cię bardzo ale jesteś troszku zakłamany , gdy auto było wystawione na sprzedaż bardzo je zachwalałeś


    tutaj http://7er.pl/showthread.php/11605-B...939#post183939 nawet sam je chciałes kupić - a teraz takie słowa !?



    Cytat Zamieszczone przez McDriver Zobacz posta
    Witam.
    Chciałem ostrzec ewentualnych chętnych na zakup pewnej E32
    Autko poprzednio było użytkowane w 3city i wtedy już było po wypadkowe oraz w nie najlepszym stanie.
    Autko trafiło w rejony Wa-wy itp. gdzie niedługo po zakupie przeszło poważny wypadek, spadło z wiaduktu, w skutek czego nie było praktycznie całego przodu auta.

    Pomijając to że mechanicznie zakup tego auta będzie skarbonką to przede wszystkim jest to niebezpieczne auto pod względem użytkowania codziennego w ruchu.


    Poważnie interesowałem się wtedy tym egzemplarzem ale sobie odpuściłem , sprawa była bardzo dziwna gość niby z trójmiejskiego klubu , każdy zna auto a wpisy z bmw klub trójmiasto usunięte nikt nic nie wie ... aż tu nagle po dwóch latach objawiasz się z nową nowiną na jego temat , że jeszcze w trójmieście było upalane , że dzwon - i wogóle to gówno z kaszanką , wszystko ok , może to i prawda - ale jak w to wszystko wierzyć ? a co by było jak dwa lata temu bym to auto kupił ? ... na szczęście wtedy nie kupiłem , nos mnie jednak jeszcze nie zawodzi ...


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez vinte ; 13-03-2012 o 19:55

  5. #25
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Może ten wiadukt i inne rzeczy działy się na przestrzeni ostatnich 2ch lat.

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    32
    BMW
    750
    Skąd
    konstancin
    Cytat Zamieszczone przez Marecki7er Zobacz posta
    Może ten wiadukt i inne rzeczy działy się na przestrzeni ostatnich 2ch lat.
    może... ale Mcdriver dziś twierdzi że gdy było w Gdyni było upalane i nie warte czapki gruszek , później zostało sprzedane do Wawy i spadło z wiaduktu ... możliwe , jednak coś tu śmierdzi , jak możliwe że po dzwonie i dachu ma dalej te same klosze reflektorów, ringi , kierunki które mi nie pasowały , te same zaszlamione i popękane mgłowe , dziwne oj dziwne , ale może chciał po remoncie powrotu do "oryginału" przetrwała nawet przednia szyba !!! na której widzimy także dawną naklejkę rejestracyjną , no ale możliwe że właściciel po wymianie szyby zapragnął także tej naklejki ... więc przekleił .


    dla jasności

    wypowiedż Mcdrivera z 05-08-2010


    Jeden z kolegów w Trójmieście sprzedaje swoją BMW E32 750i
    Powiem tylko tyle że autko warte zakupu i naprawdę zadbane.
    ( szkoda że je wystawił dopiero po tym jak ja kupiłem 5er bo by tematu nie było )


    wypowiedż Mcdrivera z 06-08-2010


    Heh tak się składa ze miałem okazje po pracować przy głowicach tego V12 oraz organizowałem części do tego silnika, więc znam troszkę tą 7er.
    Szkoda by było ze by autko trafił w złe ręce lub poza granice kraju.

    P.S a cena poleciała w dół bo kolega już się uzbroił w nowe BMW E34 530i V8


    i ostatnia najważniejsza która jest zaprzeczeniem poprzednich - oraz obrazem zwykłej manipulacji


    wypowiedź z 09-03-2012


    Chciałem ostrzec ewentualnych chętnych na zakup pewnej E32
    Autko poprzednio było użytkowane w 3city i wtedy już było po wypadkowe oraz w nie najlepszym stanie.


    w której to wypowiedzi w oczy rzuca się jedno ------>>> "Autko poprzednio było użytkowane w 3city i wtedy już było po wypadkowe oraz w nie najlepszym stanie."


    co świadczy tylko o jednym - o świadomym wprowadzaniu w błąd



    Jest jeszcze coś ... mimo tego że niby pracowałeś przy tym aucie ( remont silnika , wypowiedzi z przed dwóch lat ) dziś wypowiadasz się pogardliwie ukrywając to - cyt. "pewnej e32" a wcześniej lałeś miód na serce właściciela ( tego który jak dopiero parę dni temu okazało się upalał je ... a cała historia o remoncie i tym wspaniałym stanem technicznym była wyssana z palca ), dając do zrozumienia że to jeden z lepszych egzemplarzy napewno w Polsce a może i nawet ... za granicami




    W czasie gdy samochód był wystawiony na alledrogo , zarejestrowałem się na forum bmw trójmiasto i próbowałem się czegokolwiek dowiedzieć zadawając pytania i wiedząc że znają temat , usłyszałem tylko że najlepiej się skontaktować ze sprzedającym no cóż nie takiej odpowiedzi oczekiwałem . Dziś po dwóch latach na wspomnianym forum lecą gromy na gościa , sorry ale czy kółko wzajemnej adoracji się rozpadło ?!



    Napisałem maila do sprzedającego aby się odniósł w jakiś sposób to tego wątku , może coś odpisze ... wrzucając tel. z ogłoszenia w gogla okazuje się że to handlary więc raczej niczego się nie dowiemy .


    w tej sprawie będę niewiernym Tomaszem i nie uwierzę póki nie zobaczę dowodów i szczerzę wątpię w tą dziwną historię .


    aaaa ....wiem że się czepiam ale koła też ma te same co w dniu sprzedaży , no ale napewno syn własciciela jechał na innym komplecie lub oddał te do renowacji po upadku z wiaduktu ;)

    Jedyne co zrobił nowy właściciel to zerwał folię z szyb


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez vinte ; 13-03-2012 o 23:04

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    no to jaja sie zaczeły teraz.dziwna ta sprawa

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    mowilem od poczatku ze to ściemy z tymi dzwonami, wlasciciel zapewne się z kimś sklocil i poszła plota w świat, ludzie tacy są żenada

  9. #29
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    vinte - dzięki za posta !!
    Mcdriver - proszę o pilny komentarz.

    PS
    Do czasu wyjaśnienia ze strony MCdrivera proszę o powstrzymanie się od zbędnych komentarzy.
    Gra muzyka

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    41
    BMW
    E38 740ia m60b40 95r
    Skąd
    malbork
    Blog
    1
    to ze jestem nowy to dodam swoje 5 groszy,znam wlasciciela z 3 city owego lukasza i bylbym w stanie sie go o stan podpytac ,ale co to zmieni ?skoro nitk nie bedzie wiedzial co sie dzialo z nie pozniej ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •