Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z elekrtyka.... gdzie w warszawie mi to zdiagnozuja

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szatann
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    488
    BMW
    e66 745LIA oraz e65 730D_FL
    Skąd
    warszawa

    Problem z elekrtyka.... gdzie w warszawie mi to zdiagnozuja

    Panowie samochod mi dzisiaj zwariowal , podczas jazdy przed samym parkingiem na wlaczonym silniku kokpit sie wylaczyl na 2 sek pozniej wlaczyl i znowu wylaczyl po czym wszystko wrocilo do normy następnie poczułem smrod plastyku/kabli. Dalej silnik chodzil popranwie wyswietlil sie komunikat od aktywnego zawieszenia (ikona z przechylonym zamochodem), dalej znaczek akumulatora. Po zaparkowaniu po godzinie wzbudził sie alarm (chyba z powodu juz niskiego napiecia akumulatora) po paru sekwencjach alarmu akumulator usiadl.

    Wyglada na cos z elektronika/elektryka jak by robilo zwarcie. Samochod rozładowany.... gdzie w warszawie mi to najlepiej zdiagnozują??
    Do ASO BMW z racji cen i watpliwych umiejetnosci nie chce jechac.... Co proponujecie , co podpowiecie....

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Jeśli masz auto unieruchomione i nie możesz go normalnie odpalić i jechać bo masz powazne,
    jak wyglada zwarcie to proponuje lawete i udanie się do dobrego elektryka/elektronika co zna się na robocie - bo e65 to naprawde skomplikowane urzadzenie z masa elektroniki
    ASO - pewnie bedzie chciało CI pół auta wymienić za kosmiczne pieniadze - dlatego podpytaj chłopaków z WAWY (WojtekD,Anatol,Hugosławek) moze maja upatrzone i sprawdzone punkty

    no i szybkiego i taniego usuniecia usterki zycze :) głowa do góry bedzie OK
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    44
    BMW
    było E65 745d jest F01 730D
    Skąd
    STOLICA
    Miałem ten sam problem podczas jazdy kupiłem tylko pierwsze dni a tu po drodze klima sie wylacza gasna zegary radio sie wlacza i nagle gasnie milion komunikatów i w tym dynamic drive. Na początku myślałem ze mam problem z dynamic drive bo amor mi ciekł z tyłu i myślałem ze wali błąd bo nie może się wypoziomować, ale to nie to przyczyna był REGULATOR NAPIĘCIA :)
    Po wymianie 20 tyś km bez problemu:) Tylko nie daj się zbyć jak podłączą sprawdzenie i napięcie będzie ok bo u mnie po tyg szukania dopiero skoczył prąd i dopiero wymienili mi regulator. Polecam MAGPOL BIS w Piasecznie tylko oni mi ogarniają niunie.
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 07-03-2012 o 21:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •