Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Mechanizm podnoszenia szyby przedniej

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    26
    BMW
    e32 730i v8
    Skąd
    Łęczna

    Mechanizm podnoszenia szyby przedniej

    Nie znalazłem podobnego tematu na forum a mam uszkodzony mechanizm podnoszenia szyby przedniej więc podjąłem decyzję kupna nowego ale znalazłem taki ze sprężynką przy mocowaniu zębatki (wahadełka które podnosi szybę) a w moim starych mechanizmie jest miejsce na taką sprężynkę i są mocowania ale ich niema.
    Czy taki mechanizm będzie pasował do moich drzwi, do czego ta sprężynka służy że ona nie jest montowana we wszystkich mechanizmach?

  2. #2
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    nie wiem jak u mnie to wygląda i czy jest ta sprężynka ale wydaje mi się, że mechanizmy powinny być takie same dla wszystkich roczników. Radzę by spr takie rzeczy na bmwfans.info lub realoem.org i porównać nr oem :)
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar kanap
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    44
    BMW
    E32 750
    Skąd
    Sadów
    cześć.
    myślę że piszesz o takiej spiralnej sprężynie na osi wahadełka - jeśli tak to nie widzę problemu ja mam takie sprężyny we wszystkich szybach są to '' wspomagacze'' podnoszenia szyby tzn. jak opuszczasz szybę to ta sprężyna ''naciąga '' się a gdy podnosisz w pewnym stopniu pomaga silnikowi podnieść szybę.
    Ja zmieniałem szyby na termo i dzięki tej sprężynie szyby tak samo szybko się podnoszą a są zdecydowanie cięższe od zwykłych więc tylko się cieszyć .
    pozdrawiam Kanap
    E32 750 i wszystko jasne

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •