Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Błąd nowej sondy

  1. #1
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz

    Błąd nowej sondy

    Zdecydowałem się wymienić sondy,ponieważ wyskakiwały błędy z nimi związane.Kupiłem dwie nowe sondy Dedykowane z Boscha,po podpięciu kompa wyskakuje taki błąd:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sonda.JPG
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	35.3 KB
ID:	4213 czy to znaczy,że sonda jest felerna,gdzie ewentualnie szukać przyczyny??Z góry dzięki.

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Adaptację skasowałeś po zmianie sond?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    tak właśnie chodzi o to że skasowałem.Na drugi dzień po skasowaniu podłączyłem kompa i nie było żadnych błędów.Dopiero dzisiaj z ciekawości znów się podpiąłem i lipa ERROR.

  4. #4
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    mam to samo kupiłem nowe sony ori Bosha pojeździłem trochę i błędy wróciły, cewki fajki świece ok. Nie wiem gdzie szukać problemu , może nieszczelność układu wydechowego już sam nie wiem tazke problemu jeszcze nie rozwiązałem bo nie mam na to czasu....

  5. #5
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Poczekamy,może ktoś miał podobny problem i sie z tym uporał,może podzieli sie info.na ten temat ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    bardziej sklanialbym sie ku teorii,ze poprzednie sondy byly ok. Blad sond moze wyskakiwać przy wielu innych problemach. kumaty fachowiec przy pomocy kompa dojdzie co i jak, my tutaj przez neta nic nie poradzimy. a tak btw. to odepnij te sondy w cholerę i zapomnij o sprawie

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •