Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Lusterka zewnętrzne - jakie

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    40
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Legnica
    "Panowie a czy sam wkład lusterka prawego i silniczek lusterka prawego mogę wstawić bez problemu do lusterka lewego? Dzięki z góry za odpowiedź. " pytanie dotyczy oczywiście e38.

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Wkład tak, nawet na wkładzie jest informacja jak go ustawić na daną stronę.

    Co do silniczków to należy piny przepiąć i wtedy działać będzie



    Shebi co masz na myśli mówiąc o dwóch rodzajach wtyczek. W przypadku samych lusterek nie spotkałem się z takowym przypadkiem. Najbogatsze lustro ma 2 wtyczki. Małą do fotochromu i dużą do pozostałych funkcji.

    2 rodzaje były paneli sterowania szyb. Do 96 był na pojedynczą wtyczkę i moduł był na drzwiach, a później połączyli moduł drzwi i panel sterowania.


    Modułu drzwi które na pewno obsługują składanie luster mają końcówkę 061 i 062(lewa i prawa strona, mówię o numerze części). Jest jeszcze kilka innych numerów, które pasują, ale za bardzo nie pamiętam ich
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    40
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Legnica
    a jak wygląda sprawa przybliżenia, czy wkład prawy nie będzie przybliżał trochę inaczej niż lewy?

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa
    Tak tylko gdzie znaleźć taki panel co jest z guzikiem do składania lusterek i na pojedynczą wtyczkę?(chodzi mi o modele od 94-96r),mam poliftowy i ma chyba aż 3 wtyczki i o dużo więcej kabli musi wchodzić,stary panel ma tylko same przyciski do szyb a nowy dodatkowo jakieś moduły sterujące
    Dodam że w moim roczniku nie ma składanych lusterek a sterownik w drzwiach jest o końcówce 062-czyżby posiadał funkcję do składania lusterek?jak się nie mylę do w drugich drzwiach jest o takim samym symbolu. Ostatnio nawet rozebrałem panel poliftowy i całą górę z przyciskami można odpiąć-łączy to taśma muszę jeszcze rozebrać stary może można je połączyć?
    Ostatnio edytowane przez hektorek106 ; 28-12-2012 o 13:32
    sławomir

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez hektorek106 Zobacz posta
    Ostatnio nawet rozebrałem panel poliftowy i całą górę z przyciskami można odpiąć-łączy to taśma muszę jeszcze rozebrać stary może można je połączyć?
    Próbowałeś podłączyć go zamiast modułu na drzwiach?


    Możliwe, że ktoś zmieniał moduł na drzwiach pasażera i stąd takie numery.
    O takich numerach sterownik pasażera jest u szajboosa i działa poprawnie.
    Kolejny to 6 924 934, ten też obsługuje składanie lusterek
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    40
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Legnica
    Może chociaż ktoś wie czy na wkładach jest oznaczenie L albo R? Wtedy oznaczało by to, że jednak jest jakaś różnica we wkładach - w tym jak przybliżają itp.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    877
    BMW
    730D
    Skąd
    RADOM
    na schematach, jest różnica L a R.
    http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/di...chrom/vDN47303
    730

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez cneuha3 Zobacz posta
    Może chociaż ktoś wie czy na wkładach jest oznaczenie L albo R?
    Na wkładzie jest informacja, jak go zamontować na daną stronę. Więc przybliżają tak samo
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •