Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: e32 OBC Jak podłączyć

  1. #1
    Matis192
    Gość

    e32 OBC Jak podłączyć

    Witam panów poraź kolejny jednak z innym problemem czytam czytam i nie umiem nic znaleźć skoro moje bmw ma pełna wiązkę obc ful a nie dziala to ja nie wiem co jest grane :( czytałem tutaj o jakimś Połoczanami kablem ale nie wiem oco chodzi proszę mi wytłumaczyć jak krowie na rowie dziękuje...

  2. #2
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Nie działa, tzn. nic się nie wyświetla na wyświetlaczu, czy może wyświetla się PPPP?
    Jeżeli nic się nie wyświetla to musisz zapewne zmostkować piny, tak żeby pojawiło się zasilanie.
    Masz oryginalny alarm?
    W tym WĄTKU zobacz post Kafarka. Dokładnie opisał co zrobić kiedy komp milczy.

  3. #3
    Matis192
    Gość
    No tak a po 2 znow ten sam problem ze guziki swieca a wyswietlacz nie co to moze byc bo ja oglupieje

  4. #4
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez Matis192 Zobacz posta
    No tak a po 2 znow ten sam problem ze guziki swieca a wyswietlacz nie co to moze byc bo ja oglupieje
    Czasem u mnie zdarza się podobnie, wyświetlacz jest ciemny. Wtedy używam brutalnej siły :D. Delikatne stuknięcie w listwę obok OBC i znowu wyświetla. Coś na stykach zapewne.

  5. #5
    Matis192
    Gość
    Tak nie wiem co z tym jest nie tak moze dam do elektryka bo jak ma mi sie Bmw spalic to ja dziekuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •