Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: E38 tuleje tylnej belki - poliuretany!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    18
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznań

    E38 tuleje tylnej belki - poliuretany!

    Witam, wiec czeka mnie wymiana tulei tylniej belki (przednie juz strasznie wytrzepane, ale profilaktycznie wymienie 4szt) i w zwiazku z tym moje pytanie:
    czy moze mi ktos zwymiarowac te tuleje w miare dokladnie ;-) , dogadalem sie z producentem gum poliuretanowych ze jezeli przesle im wymiary to mi zrobia na wymiar 4 szt. Planowalem wymienic na lemfordery ale w dzisiejszych czasach wszystko jest robione w chinach i niemam zamiaru za rok czy 2 znowu wymieniac wiec padlo na polska produkcje, cena tez atrakcyjna wiec zobaczymy. z gory dzieki
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 05-03-2012 o 20:10

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    a po cóż ci poliuretany w e38 :O ? w tulejach belki to już wogóle uważam to za komplety bezsens. Mam nadzieje że wiesz iż lubią sobie one denerwująco popiskiwać i nic sie z tym zabardzo nie da zrobić, a do tego komfort podróżowania może diametralnie spaść zwlaszcza dla tych co siedzą z tyłu bo wszelkie wibracje z drogi/wózka/napędu będą tłumione w dużo mniejszym stopniu niz na ori tulejach.

  3. #3
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Pytaj BOSSa on ma wejscie na gotowe tuleje. Sa takie juz produkowane przez polska firme, sa chyba wszystkie rodzaje w dwoch wersjach twardosci.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #4
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    orginał po niecałe 200 za sztuke czyli koło 800 najgorsza robota bez ściągacza to partyzantka a wiec jak robić to raz i dobrze a tuleje przeżyją auto wymieniałem w 740

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •