Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: obnizanie z edc....

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow

    obnizanie z edc....

    Mam pytanko, mam edc i nivo u siebie i chcialbym odrobine obnizyc przod (sprezynami od Sebka) i w zwiazku z tym mam pytanko, czy ktos kto ma te sysytemy obnizal juz? Czy to nie wplynie na to ze zaraz padna te amory? Z gory dzieki za odp.

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Z E32 chyba tej modyfikacji nikt nie przerabial, z E38 - zrobil tak Papug i Kronos (Kronos nie na moich Sprezynach - lecz tez przeznaczonych do amortyzatorow bez EDC).

  3. #3

    Re: obnizanie z edc....

    Cytat Zamieszczone przez badstuff
    Mam pytanko, mam edc i nivo u siebie i chcialbym odrobine obnizyc przod (sprezynami od Sebka) i w zwiazku z tym mam pytanko, czy ktos kto ma te sysytemy obnizal juz? Czy to nie wplynie na to ze zaraz padna te amory? Z gory dzieki za odp.
    nie wiem jak spręzynki od Sebka ale ja mam obnizone edc z nivo sprężynami schnitzera , przód -35 , tył -15.Jezdzi sie twardo ale wyglada fajnie :).Z amorami nic sie nie dzieje ale jak wlaczycz s-edc to jest juz mega twarda nawet na 16-tkach :(.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    178
    BMW
    E65
    Skąd
    Olsztyn

    Re: obnizanie z edc....

    Cytat Zamieszczone przez badstuff
    Mam pytanko, mam edc i nivo u siebie i chcialbym odrobine obnizyc przod (sprezynami od Sebka) i w zwiazku z tym mam pytanko, czy ktos kto ma te sysytemy obnizal juz? Czy to nie wplynie na to ze zaraz padna te amory? Z gory dzieki za odp.
    Witam, mozesz smialo obnizyc sprezynami od Sebka. Mam EDC, sprezyny od Sebka i rewelacyjny wyglad, komfort praktycznie bez zmian. Narazie amory sie trzymaja :D
    Pozdro
    5.0 V8 IROC-Z28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •