Nie wiem czemu jeszcze się nie przywitałem - zatem witam z opóźnieniem. :) Do zobaczenia na spotkaniach 7er.pl, mam nadzieję.
A sesyjka - lanserska, hehe ;D
Nie wiem czemu jeszcze się nie przywitałem - zatem witam z opóźnieniem. :) Do zobaczenia na spotkaniach 7er.pl, mam nadzieję.
A sesyjka - lanserska, hehe ;D
'00 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau