Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 63

Wątek: Szyba czołowa, wymiana dostępne marki

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Speedy
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    138
    BMW
    e36 M50b20 320i cab
    Skąd
    Chełm/Stenungsund
    Blog
    4
    Tak tylko ze oni chyba w Łodzi maja siedzibe wiec ja mam daleko.
    No ja jednak wezme zwykla

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    115
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Sanok
    Ja kupowałem ostatnio szybę pilkington z czujnikiem deszczu i podgrzewaną za 350zł z dostawą do domu . Szybę znajomy mi wstawił za 80zł. Z wstawieniem szyby nie ma problemu każdy kumaty gość wraz z kolega możecie sobie sami wstawić gdyż w TIS'ie jest wszystko napisane. Jedynie czego potrzebujecie to : Klej do szyb , wyciskarkę , aktywator do szyby , nożyk , przyssawki do założenia szyby i oczywiście nowej uszczelki i dystansów gumowych oraz struny do wycięcia szyby dostępna w sklepie muzycznym. Troszkę poczytać i nie bać się :)

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik 7er User Awatar Jozymek23
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    291
    BMW
    730d e38
    Skąd
    Józefów
    Tak tylko ze oni chyba w Łodzi maja siedzibe wiec ja mam daleko.
    No ja jednak wezme zwykla
    ja dzwonilem do Lublina, trzeba poszukac czy nie maja wiecej placówek

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Speedy
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    138
    BMW
    e36 M50b20 320i cab
    Skąd
    Chełm/Stenungsund
    Blog
    4
    Głowna to chyba tylko w Łodzi ale przedstawiciele to raczej wszedzie bo glowne 3 marki sa na naszym rynku

  5. #45
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    72
    BMW
    BMW E38 3.0i
    Skąd
    Chorzów
    Witam dajcie linka z opisem wymiany szyby przedniej bo te wstawione wcześniej nie działają a nie umie tego odszukać w google :-(

  6. #46
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    321
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    WLKP
    Blog
    19
    Co jest główną przyczyną szumów przedniej szyby? Jakość tej szyby? Odpowiednie wklejenie czy górna uszczelka?

    Pękła mi przednia szyba, ale ubezpieczenie pokryło wymianę na zamiennik w Nord Glass, a nie oryginał. Po założeniu szyby szumy. Pojechałem do nich i mówili że może to być podszybie. Wróciłem do nich 3 dni później z nowym OE podszybiem i dalej to samo. Wkleili na nowo szybę - dalej to samo... Są takie dziwne przedmuchy więc wątpie że to szyba, prędzej wklejenie albo uszczelka.

    Może dali kiepską uszczelkę górną szyby, czy ona może powodować hałas wiatru? Czy jednak lepiej jakby ktoś ogarnięty jeszcze raz na nowo wkleił szybę, dał podkładkę dystansową nr 51 31 8 172 242 i nową OE uszczelkę 51 31 8 125 886?

    Wkurza mnie to bo kiedyś było cichutko a teraz są dziwne przedmuchy
    e38 m62TUb44 740i

  7. #47
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Nord glass najwiekszy szajs ,po prostu nie pasuje i tyle.

    Szumi bo moze byc żle wklejona bez odpowiednich dystansów i może szumiec z powodu zle zamontowanej na szybe przed wklejeniem górnej uszczelki. Założe sie że nawet o tym pojęcia nie mają.

  8. #48
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    Musisz mieć ori uszczelke, ktora nie jest zleżała i pozaginaną, do tego prostokątne dystanse bodaj do góry i okrągłe na dól, a ponadto szyba musi być wklejona z odpowiednią, zgodną ze specyfikacją ilością kleju. Mam to samo i temat będę ogarniał na wiosne. Po szczegóły pisz do Elvisa.

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    321
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    WLKP
    Blog
    19
    W ETK znalazłem jedynie dystans górny który jest w okolicach uszczelki, ale innych nie widać.
    Macie może obadany temat jakiej firmy szybę kupić (mam czujnik deszczu i podgrzewane wycieraczki)? I co najważniejsze gdzie to dostać? Wkurza mnie ta szyba strasznie i chce to zrobić jak najszybciej.
    e38 m62TUb44 740i

  10. #50
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Szyba tylko PILKINGTON , jesli nie ma dolnych dystansów to nie ma sie co dziwic ,ze szumi.
    Tutaj masz wszystko co i jak ,wydrukuj i pokaż fachowcom http://translate.google.pl/translate...m/&sl=ru&tl=pl

    W instrukcja naprawy potem e38 potem 51.przystrzyc,a potem szkło z przodu i z tyłu ,tak to jest niestety przetłumaczone

    Dolne dystanse kupisz w ASO.
    Ostatnio edytowane przez ELVIS ; 01-12-2013 o 21:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •