Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Pawsen

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    59
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Kraków

    Pawsen

    Witam na forum jestem od jakiegoś roku.
    Posiadałem swego czasu e38 730i z którą niestety musiałem się rozstać :(
    Aktualnie znowu chce kupić jakąś 7er oczywiście także e38 i waham się nad 730 i 740.
    Mam pytanie odnośnie zakupu czy kwota około 13 tys wystarczy na zakup? Jeżeli chodzi o wyposażenie to nie musi być jakieś mega. elektryczne, podgrzewane siedzenia z przodu, klima, zmieniarka i jak by się trafiła z jasnym wnętrzem to było by super aczkolwiek czarne skóry też mogą być ;)
    Czy jestem w stanie za taka kwotę kupić dobrą 7er?

    Pozdrawiam wszystkich :)

  2. #2
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Witaj na forum
    zależy z jakiego roku szukasz,ale osobiście myślę że Ci nie wystarczy ta kwota na zakup e38:(ale życzę powodzenia w poszukiwaniu.
    Ostatnio edytowane przez Adus81 ; 01-03-2012 o 00:01

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Witaj:)
    Jeśli nie podejdziesz do tego za szybko to spokojnie wyrwiesz w tej cenie 740i z 95r. ładnie wyposażoną i w dobrym stanie.
    Ale warunek to zimna krew, bo nie prędko można okazję znaleźć;)
    Takich pseudo jest zdecydowanie więcej...
    V8 Garage

  4. #4
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    tu masz fajną furke,ale za 15 tyś.Myślę że coś możesz sobie jeszcze załatwić (parę złotych);)!!a ze sprzedającym też można się dogadać :shout:http://7er.pl/showthread.php/22069-B...light=sprzedam

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    59
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Kraków
    Ta z linku bardzo ciekawa. Ale Ja będę chciał kupić autko dopiero kolo czerwca.. Tylko chciałem się zorientować ile pieniędzy mniej więcej muszę odłożyć ;) Dziekuje wam za odpowiedzi i mam jednak nadzieje ze uda mi się coś kupić za tą kwotę. Oczywiście nie mam zamiaru się napalać tylko szukać aż będę pewny że ta która znalazłem jest dobra.

    Kwota 13 tys to kwota tylko tak mniej wiecej. Wydaje mi się że będę miał na ten cel trochę więcej pieniędzy ;)

  6. #6
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    trzeba było tak od razu:D czyli masz trochę czasu;)!!w takim razie posłuchaj rady tomgtdek69​-a na pewno coś znajdziesz.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    59
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Kraków
    Napewno posłucham :) Dziękuje za rady. Ja koło czerwca będę miał kasiorke ale po prostu będę chciał na spokojnie znaleść jakąś dobra sztuke nawet jakbym miał ze dwa miesiące szukać :) ważne żeby była silnikowo sprawna i skrzynia oczywiście :)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar darkangel
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    67
    BMW
    e32 735i M30
    Skąd
    Rzeszów
    Blog
    6
    Owocnych poszukiwań życzę

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Witam. Ja też jestem w trakcie poszukiwań. Zawsze kupowałem auto na "wariata". Po ostatniej Omego porażce odechciało mi się takiego kupowania i jak tomgtdek69 prawi kupuje z zimną krwią. Ostatnio spotkałem bardzo bogato wyposażoną 728, niestety już podczas wstępnej rozmowy rosyjski właściciel coś kręcił, auto nie posiadało jakichkolwiek dokumentów typu faktury, rachunki o książce serwisowej nie wspominając. Także dałem sobie spokój. Nie ta to inna. I Tobie też to polecam, mniemam jednak, że nie będziesz się musiał męczyć tak jak ja i doczekasz się autka dużo szybciej czego od serca życzę. Powodzenia.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    59
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Kraków
    Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na takie pytanie ale zapytam. ew prosze przenieść w odpowiednie miejsce.
    Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy zakupie e38?
    Proszę o konkretne odpowiedzi, każda rada jest dla mnie cenna :) Czy jak się wrzuca np. z P na R lub D powinno się czuć jakieś szarpnięcie? Czy wogóle nic? jak to wygląda? Wiem, że to może bardzo banalne pytania ale nie chciał bym kupić jakiegoś szrota.

    Krzysiek7er: mam nadzieje że się uda :) Trochę przyspieszam swoje plany związane z zakupem auta i w przyszłym miesiącu zacznę sie już rozglądać za jakąś sztuką :)

    Pozdrawiam :)
    Ostatnio edytowane przez Pawsen ; 05-03-2012 o 05:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •