Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 77

Wątek: BMW 735i a S320 W220 trudny wybór :(

  1. #71
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez przemol Zobacz posta
    po co w temacie wypowiadają się osoby, które nawet nie siedziały w tym aucie, a znają je tylko z obrazka... ? Oceny na podstawie wyglądu " mnie się nie podoba bo brzydko wygląda" pozostawmy może kobietom ( bez urazy).
    Absolutnie się nie urażam ale zaufaj mi na słowo że E60 w zestawianiu (czarna,shadow,czarny gril,m-pak) dużo bardziej mi się widzi niż E65. Do tego dodam że za cenę E60 530d z 05r na takim zestawieniu jak podałem (oczywiście w skórach itd) możesz spokojnie przebierać w 745 przed FL. Wiem że nie mam el rolet na tylnych drzwiach czy el kanapy.Ale ile razy w roku tak na prawdę z tego korzystamy? Dla mnie klima,grzane tyłki,pamięć fotela i navi w zupełności wystarcza.

    Cytat Zamieszczone przez Saillupus Zobacz posta
    W polsce e65/66 ma znacznie większą popularnosć niż w221.
    No pewnie że tak.Biorąc pod uwagę że ceny przystępnych E65 zaczynają się od 50t zl a W221 od 100t zl :sarcastic:

    Tak jak ktoś napisał...też jestem fanatykiem bmw ale na prawdę merce to bardzo dobre wozy i bądźmy obiektywni czy to e38,e65 czy to w220,w221
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 05-03-2012 o 22:38

  2. #72
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez dobrus Zobacz posta
    Panowie a jak w salonie BMW będą rozdawać g**no w ładnym opakowaniu po cukierkach (oczywiscie z logo BMW) to czy będziecie je jeść i wmawiać wszystkim naokoło że lepszych w życiu nie kosztowaliście? :D sory ale nie mogłem sie powstrzymać :D
    mialem taka sama mysl, czy cerata udajaca skore i sreberko odpadajace z przyciskow jak z najtanszego chinskiego telefoniku nabiera nieziemskiego sznytu gdy towarzyszy temu znaczek BMW? czy znaczek BMW rzeczywiscie odbiera zdolnosc myslenia?

  3. #73
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Guner Zobacz posta
    mialem taka sama mysl, czy cerata udajaca skore i sreberko odpadajace z przyciskow jak z najtanszego chinskiego telefoniku nabiera nieziemskiego sznytu gdy towarzyszy temu znaczek BMW? czy znaczek BMW rzeczywiscie odbiera zdolnosc myslenia?
    A ja szukał bym jednak innych powodów takiego stanu rzeczy :) Myślenie odbiera ludziom w czasie kupna używanego auta czyli mam 35.000 koła i za wszelką cenę chcę mieć E65/E66 :) do tego sam "trend" (kur... jak ja tego słowa nie lubię) kieruję do tego, że młody jeździ BMW a dziadek w słomianym kapeluszu w Mercu :) Przyznam uczciwie, że mi jeszcze farba z przycisków nie odpada, skrzynia jak masełko a silnik mimo wszystko zamiata a mam porównanie 745 oraz W220 4.3.

    Zaczynający temat już pewnie dawno kupił E38 a my dalej torpedujemy to co nie jesteśmy w stanie tutaj rozprawić :D i pier.... jak przysłowiowe polskie politykiery :D porównujemy klasy aut z różnych epok po to aby wyciągnąć wnioski że polityka największych konkurentów BMW i MERCA (być może nawet nieformalna umowa) stworzyła pewną drabinę klas aut wypuszczanych na rynek w ustalonej kolejności czasowej tak aby nie można było porównać z czystym sumieniem E38 z W220 oraz W220 z E65 oraz E65 z W221
    Ostatnio edytowane przez olejus ; 06-03-2012 o 06:56
    Pić trzeba ! Jeść można !

  4. #74
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    Jędrek jakbys czytal temat od początku to wiedziałbyś ze w220 miałem i dawałem radę. Mniej mi się sypał niz e38 ale kupilem go tez w lepszym stanie. za 20 tyś to kupisz takie w220 jak e38 za 10..

    A cala ta dyskusja mialaby sens, gdyby niektórzy raczyli zdjąć klapki z oczu. Merc jest marką mocno konkurencyjną dla BMW, i jednoczesnie żadna z tych marek nie jest szczytem szczytów bo wystarczy przejechać się lexem żeby poczuć co tak naprawdę znaczy cisza w aucie. Abstra***ę już od samochodów pokroju np bentleya continentala GT, gdzie używkę mozna zakupić za 300 tyś czyli wcale już nie tak dużo,a przy którym bmw serii 7 to po prostu przeciętny samochód. Także członkom propagandy dla ktorej bmw jest jak mein kampf proponuję poluzowanie kalesonów. ;)

  5. #75
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Czytając temat widze ,że naprawde niektórym tylko i wyłącznie zależy na lansie typu ,ze mam znaczek BMW i im większa cyfra z tyłu tym większy szpan.
    Trzeba być realistą , kiedys handlowałem częściami samochodowymi na dużą skalę i widziałem takich co mieli niesamowite bryki tutaj wymieniane ,ale jak przystało wymienic nawet klocki hamulcowe ,to trzęśli portami bo drogo ,najlepiej gdyby były z drewna i tanie :)

    Osobiście ,niedawno sprzedałem e38 którym jeżdziłem 5 lat i zrobiłem 260 tys km ,z "wadliwym silnikiem" TDS , jak dla mnie było to super auto.

    Po sprzedaży tego e38 jakiej nie planowałem ,zacząłem szukaĆ auta ,oglądałem w220 ,e65 itp ,absolutnie nie kierowałem tym ,ze musze mieć BMW ,bo do jazd niedzielnych mam moje E 32 :)

    Po sprawdzeniu paru w220 i wiekszej ilości e65 i paru e38 ,w końcu nic nie pozostało jak kupic jakieś z tych aut ,ale w dobrym stanie.

    Autorowi wątku bym tak radził ,tak jak napisał olejus nie ma się co porywać np na e65 bo muszę je mieć byle było.


    Oosbiście mogłem kupić e 65 choć jest dla mnie dalej nieporozumieniem ,ale nie było żadnego wartego uwagi ,trafiła mi sie ładna e38 z udokumentowanym przebiegiem ,kupiłem ją i jestem zadowolony:)

    Oczywiście niektóry mogą powiedzieć ,że kupowanie e38 to cofanie się wstecz ,ale gdy się ma dobry egzemlarz to zawsze się go sprzeda i można kupić cos innego :)

    Pozdrawiam

  6. #76
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...

  7. #77
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    i bardzo dobrze mówią ;) mysle ze to porownanie wyczerpuje temat

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •