Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [ elektryka] Oświetlenie wnętrza

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    112
    BMW
    E32
    Skąd
    Slask

    [ elektryka] Oświetlenie wnętrza

    Może znajdzie sie ktoś w okolicy kto by zerknął, jestem maniakiem na punkcie samochodów i staram się żeby zawsze wszystko działało a w moim nowym nabytku mam jedyny problem nie swiecą mi lampy w drzwiach i te z tyłu na bokach, żarówki są dobre a w bezpiecznikach nie umiem się połapać. Może to banalne ale to moja pierwsza siódemka i uwierzcie mi pół godziny szukałem akumulatora :P zabawa byla niezła.

  2. #2
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    kolego u mnie miałem to samo. Musisz wyciągnąć całe światełko w dachu i powyginać blaszki od środka bo powypalały się te czarne włączniki i nie dociskają dobrze, dla tego nie zapalają się. Chwilka pracy i masz zrobione :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    112
    BMW
    E32
    Skąd
    Slask
    ale te w dachu mi sie zapala nie dzialaja te w drzwiach na dole i z tylu po bokach, schowek i w przedniej klapie tez nie swieci.

  4. #4
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    No to kolego juz gdzieś po kablach musisz szukać jeśli swieci ten środkowy w dachu to powinny też właśnie te w dzrwiach i z tyłu a światło w przedniej masce i w schowku świeci dopiero jak włączysz postojówki

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    112
    BMW
    E32
    Skąd
    Slask
    Jestem naprawde ograniczony :D wszystko juz dziala :) Tak wiec kupiłem siodemke w ktorej trzeba wymienic tylko klocki i skasowac inspekcje :) mnostwo roboty ;)

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    spoko spoko oby nic nie wygrzebali w zawieszeniu ani w niczym innym jak już ci furę podniosą :)

  7. #7
    Sprawdz sobie bezpieczniki pod tylna kanapa po lewej stronie jak masz sterowniki i pare bezpiecznikow, to odkrec plastik i pod nim sa jeszcze cztery bezpieczniki 7.5A. Ja stawiam ze to one. Jak znajde foto to podesle. Jesli chcesz kniecznie to zrobie u siebie. Powodzenia

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    299
    BMW
    E24 - 635 CSi, E32 - 750iL, E34 - 530i
    Skąd
    KRK
    Blog
    12
    Cytat Zamieszczone przez goldfighter
    Jestem naprawde ograniczony :D wszystko juz dziala :) Tak wiec kupiłem siodemke w ktorej trzeba wymienic tylko klocki i skasowac inspekcje :) mnostwo roboty ;)
    Życzę powodzenia marzycielu (tylko klocki i inspekcja ;) ) Rozumiem zatem, że jest nowa?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •