Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wypadek pod Koszalinem z udziałem BMW 5

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA

    Wypadek pod Koszalinem z udziałem BMW 5

    http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/art...ALIN/109511652

    Wypadek jak wypadek skończył się tragicznie dla młodej kobiety, ale najgorsze jest to że już o godzinie 7 rano informowano policję i odpowiednie służby że na drodze wystąpiły lokalne mocne oblodzenia w dodatku na odcinku pełnym zakrętów i z historią wielu tragicznych wypadków. Policja i PGK olała temat, po 9 doszło do tragedii.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  2. #2
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Heh...ten skasowany van, to nic innego jak Chrysler Voyager...ale masakra...

  3. #3
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek Zobacz posta
    http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/art...ALIN/109511652

    Wypadek jak wypadek skończył się tragicznie dla młodej kobiety, ale najgorsze jest to że już o godzinie 7 rano informowano policję i odpowiednie służby że na drodze wystąpiły lokalne mocne oblodzenia w dodatku na odcinku pełnym zakrętów i z historią wielu tragicznych wypadków. Policja i PGK olała temat, po 9 doszło do tragedii.
    Zglaszales osobiscie? Mogles jechac ze swiatkiem? Zglos do prokuratury i do mediow lokalnych. Moze cos zmienisz. Ja kiedys mialem tez wojne ze sluzba drogowa. Poinformowalem kierownika, ze jak cos sie wydarzy to bede pierwszy, ktory zglosi gdzie trzeba, ze to swiadome zaniedbanie konkretnego czlowieka. U mnie tez pracuja cholerne buce i komunisci :/
    Jezdze na okraglo po regionie jak taksowkarz po miescie. Wkurza mnie to, ze nie ma oficjalnego telefonu alarmowego gdzie mozna zglaszac faktyczne problemy.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •