Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42

Wątek: [ pozostale] Nie kręci wentylator klimy ciepłe powietrze

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    należy sprawdzić czy silniczki krokowe znajdujące się po prawej i lewej zaraz za radiem nie są wyłamane jeśli tak to:
    - odepnij łączniki i ustaw klapki na zamkniete tak aby tylko powietrze leciało od chłodniczki klimatyzacji
    - jak je przyklejisz to i tak się za chwile wyłamią
    - sprawdzic gumki uszczelniajace te wodziki,,, raczej sa popękane i ceipłe powierdze dostaje sie po panel radia i wszędzie po deske



    no więc wyjąłem radio i faktycznie są 2 jakieś silniczki z tyłu (mają po jednej wtyczce)
    niestety ni wiem jak ustawić klapki na zamknięte...

    jeden jest luźny drugi się trzyma, napisz jakąś dokładną instrukcję jak to naprawić bo niestety tak ciężko mi zrozumieć.
    e32 v8 manual

  2. #42
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    53
    BMW
    BMW E32 750iL
    Skąd
    Racibórz
    http://www.realoem.com/bmw/showparts...28&hg=64&fg=45

    Chodzi o elementy gumowe ,, nr 10 na rysunku,,,,często guma jest popękana dmucha ciepło z radio,,,,
    Chodzią w nich wodziki nr 8,,,
    Starczy że załączysz dmuchwe jak silnik ciepły przyłożysz palce i już czujesz czy dmucha tam ciepłem
    Ten sprawny silniczek nie ruszaj a od tego drógiego całkiem odepnij wodzik i popchj go na dół albo pociąg do góry aby całkiem odciac dopływ ciepłego powietrza:) nie pamiętam w której pozycji jest zamknięty. pozdro:_)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •