Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Dobry gazownik na mazowszu poszukiwany !

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków

    Dobry gazownik na mazowszu poszukiwany !

    Witam. Tak jak w tytule, poszukuję dobrego zakładu w którym mógłbym założyc instalke do swojej Buni 740 V8. Ktoś mi kiedyś pisał że zakładał w Legionowie za 3200 i sprawuje się znakomicie ale nie podał dokładnych namiarów :( Wiecie może co to za zakład? Bo jak szukam w necie to pokazuje mi cała mase zakładów z legionowa. Nie chce się natknąc na jakichś niekompetentnych typów. Z góry dziękuję za pomoc.
    Aha jeśli macie taką mozliwośc podajcie orientacyjna cenę takiej instalacji w danym zakładzie

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    nie pamietam czy to byles ty,bo kilka osob do mnie pisalo ale zapewne podalem nr tel, a wiecej to juz bys sie dowiedzial od samego wlasciciela, ja tam zakladalem i do tej pory jest lux,zapomnialem ze wogole mam takie urzadzenie w aucie, przypominam sobie tylko o instalacji przy tankowaniu, nie mam zadnych problemow, (odpukac w nie malowane ;D ) od montarzu jeszcze nie bylem na regulacji,zrobilem juz jakies 12tys na gazie, a on kazal mi przyjechac po przejechaniu jednego tysiaca na regulacjie, maly poslik he he, brak czasu! moze w przyszly poniedzialek, jak by co to pisz na PW.
    pozdrawiam :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    dobry gazownik jest w minsku bylem u niego i odradzil mi instalacje w bmw . polecam. nie znam lepszego gazownika. jakbyco to piszcie na pw dam wam numer. ;) ;D

  4. #4
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    dobry gazownik jest w minsku bylem u niego i odradzil mi instalacje w bmw . polecam. nie znam lepszego gazownika. jakbyco to piszcie na pw dam wam numer. ;) ;D
    Podaj jeszcze numer do mechanika który robił Ci remont silnika ( tego co nie widział gazu ) za 5Tpln ;D ;D bo to chyba jeszcze lepszy fachowiec
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    dlugo nad tym myslales? evan mijasz sie z powolaniem nie motor tylko kabaret albo cyrk ;D ;D ;D juz nie bede mowil z kogo jest fachowiec. :P

  6. #6
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    dlugo nad tym myslales? evan mijasz sie z powolaniem nie motor tylko kabaret albo cyrk ;D ;D ;D juz nie bede mowil z kogo jest fachowiec. :P
    Nie myślałem długo..samo przyszło ;) motor to nie moje powołanie tylko hobby :D
    a śmiać trzeba się umieć nie tylko z innych ale również z siebie samego ;) --> to tak na marginesie
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    dobry gazownik jest w minsku bylem u niego i odradzil mi instalacje w bmw . polecam. nie znam lepszego gazownika. jakbyco to piszcie na pw dam wam numer. ;) ;D


    ale jestes fajny! :razz:

  8. #8
    Jak chcesz to mozesz sobie zobaczyc jak u mnie instalacja wyglada. Zakladalem sobie sam jak pracowalem w SCS ul. Laurowa 10 Warszawa. Niestety instalka kosztuje. Mam zalozony Prins - Sebek tez ma i moze sie wypowie. Jest to absolutnie najwyzsza polka jak i sama 7. 80 tys. na gazie i jest extra. Przemyslec i przeliczyc kase musisz sobie sam. Jak chcesz - wpadnij na moment - maske otworze i wszystko wyjasnie. Pozdrawiam

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    jak do sciany

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Witam wszystkich i dziękuję za odpowiedzi. Nastąpiła niestety (a może i stety) zmiana planów ponieważ Beti która oglądałem już ktos kupił. Była dopiero co sprowadzona z niemiec i widać od razu było że igiełka dlatego ktoś mnie wyprzedził. Na szczęście mam już na oku inną, z instalacją gazową. Jest dużo droższa ale wyposażenie i stan nie pozostawia wiele do życzenia. Jutro jadę ją oglądać. Jak kupię to się pochwalę swoją Czarnulką. Trzymajcie za mnie kciuki!
    P.S. Fajnie by było w końcu dołączyć do grona forumowiczów w pełnej krasie i spotkać się kiedyś na zlocie :) Pozdro dla wszystkich maniaków E38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •