Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Dobry gazownik na mazowszu poszukiwany !

  1. #11
    Echmaniakow E38. Ja mam babcie E32 i nie narzekam...

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Sorry Sylwek za dyskryminację. Napisze inaczej: Pozdro dla wszystkich maniaków Siódemek! ;-)

    P.S. Mam już swoją Czarnuleczkę. Zdjęcia wstawiłem do galerii. Jestem w końcu jednym z was :)

  3. #13
    Ja czekam na moja E38-ke i powoli mysle o LPG . Instalacja jaka chce założyc to Prince Vsi tylko gdzie bo każdy warsztat w warszawie mowi zeby zakladac ich instalacje z prince jest przereklamowany zeby zkalada bigas lub bigaz np. w subaru imprezie GT dziala super i auto jezdzi jak na benzynie . A subaru chyba jest trudniejsze do zagazowania bo z turbo ???
    Ma ktos w 100% sprawdzony warsztat ??
    Z tego co wiem daja Gwarancje na 2 lata lub 30 tys km co jest nie zgodne z prawem obowiazujacym w naszym kraju . Nie można nakladac limitow co do Kilometrow ...

  4. #14
    Mam telefon do kobyłki adresu nie pamiętam jak jedziesz od Zielonki przejeżdżasz przejazd to po prawej stronie jest żółta reklama mam tel kom 602554299 rok temu za sekfencje do m30b30 dałem 3000 pln :D
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  5. #15
    Jak chcesz to zadzwon sobie do S.C.S. Adam Majewski. Tam pracowalem trzy lata i P.Adam nie szczedzil kasy na szkolenia - nawet te w Holandii. Co ciekawe to ta firma jest wlascicielem homologacji a nie tylko monterem. Zadzwon, pogadasz, a jak chcesz to zobaczymy sie, otworze maske, obejrzysz, mozna sie przejechac, porownac.... Nie namawiam, ale ja bym tam zalozyl jeszcze raz.

    Ul. Laurowa 10 /0-22/ 811 11 73

    Powiedz ze telefon masz od Sylwka ;)

  6. #16
    Gaz bedzie na 100 % juz sie zdecydowalem . narazie musze splacic 7-ke a niestety mojej 320i nikt nie chce kupic nawet za 8k :( Teraz priorytetem jest doplacenie 50% za e38 ale jak kupie chcetnie bym zobaczyl w twojej 7-ce jak to jezdzi :) ile tysiecy kilometrow juz zrobiles na gazie ?? Nie ukrywam , że nie mam zamiaru oszczedzac na instalacji bo chyba nie warto ...

  7. #17
    Jasne ze oszczednosci za wiele nie znajdziesz. Jak chcesz obejrzec - wal na PW. Dogadamy sie

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    20
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Warszawa
    Hej!

    Chciałbym odswieżyć temat LPG w okolicach Warszawy. Tak troche mało tych namiarów podaliście jak na Mazowsze. Są raptem dwa z czego jeden nie odpowiada.

    Macie jakiegoś gaziarza w mazowieckim, posiadającego doświadczenie w instalacjach do 740(ogólnie v8 BMW). Interesuje mnie instalacja STAG300.

    Instalator reklamujący się na stronie głownej forum wydaje się być całkiem profesjonalny i skoro umieściliście w takim miejscu jego reklamę to pewnie jest. Zastanawiam się tylko czy jest sens z Warszawy na ślask po LPG jechać, teoretycznie w stolicy powinien być większy wybór;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •