Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Tuleje tylnej belki!!!

  1. #11
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Skrzypiec tez moga tuleje skretne czyli te na ktore wchodza tuleje wahliwe. Ogolnie jak skrzypia to wszedl gdzies syf. Mi skrzypialy nowe po zamontowaniu. Wiesz mechanik przestrzegal BHP i pozniej musial rozbierac jeszcze raz, wyczyscic dobrze i zlozyc od nowa i byl spokoj... nie znaczy to, ze u Ciebie nie musza byc do wymiany, pewnie sa. Jak nie one za to odpowiadaja to sprezyna moze byc peknieta lub amor sie skonczyl.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Skrzypia nie tylko "tuleje pływajace", miedzy innymi równiez wahacz tylni górny.
    Wraz z zużyciem zaczynają skrzypieć, jest to niewątpliwie oznaka aby przyszykować się do ich wymiany.
    Wraz z nadmiernym zużyciem skrzypienie ustępuje, wielu nie dbających o auta kierowców bagatelizuje te "skrzypienie" a gdy już go niema sadzą że samo się naprawiło:/ żenada:(
    Latem ogladałem 740 99r. właściciel "Lekarz" auto teoretycznie dopieszczone przez mechanika a luz na tylnim wahaczu taki ze kołem mozna było na 2cm poruszac!!! Na moje pytanie odpowiedział "No kiedyś coś tam skrzypiało ale ustało"....
    V8 Garage

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •