Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Lektor PL/ soft v27 (mr. Lova)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl

    Lektor PL/ soft v27 (mr. Lova)

    Witam
    Mam pare wątpliwości... Ostatnio mam troche czasu więc postanowiłem załatwić pare niedokończonych spraw.
    Otóż... Nagrałem juz sobie płytę z mapa na CD Polski w IMGBURN i działa.
    Chcę też nagrać soft v27 ORAZ LEKTORA PL ale doczytałem się, że trzeba go nagrywać w jakimś MODE2, ale nie mogę go znaleźć w tym programie....
    Czy coś trzeba zmieniać? Jeżeli tak to jak- ze mną czasem jak z dzieckiem, będę wdzięczny jak ktoś mnie pokieruje. Mapa działa tak jak nagrałem, czy jak tak samo nagram soft i lektora bedzie ok??
    2 pytanie czy soft v27 jest OK? Jest jakiś bardziej odpowiedni czy ten może być? jak sprawdzić jaki mam soft?
    Ostatnio edytowane przez WojtekD ; 26-02-2012 o 20:21
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar sebuc
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    45
    BMW
    e38 740d
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    tez nie wiedziałem o co chodzi mode2 poszperałem w opcjach znalazłem i zrozumiałem ze zawsze jest u mnie mode2 może u wszystkich tak jest wiec sprawdź. nie pamiętam gdzie poszukaj informacji o nagrywanym pliku (w programie)

    soft sprawdzasz jak wejdziesz w ustawienia na wyświetlaczu to w prawym górnym rogu pisze
    ja mam bodajże v36 i działa tylko mam laser do bani i nie czyta mi map wiec nie wiem jak z navi

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kosaaro
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    208
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    szkocja
    ja zrobiłe wszystko zgodnie z instrukcjami tlove i wszystko poszło ok tylko nie mam polskiego tylko fracuski :(
    i dałem sobie spokuj juz tym , na szczęście mam drugi angielski
    kosaaro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •