Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: czasem nie odpala na ciepłym

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    jesli to 94r to ewsa najprawdopodobniej nie masz. ciezko cokolwiek podpowiedzieć. Mechanik na ten rozrusznik zwyczajnie cie naciągnal na kase, tak jakby nie mozna bylo go sprawdzic podpinajac na krotko pod aku gdy jest wyciagniety z auta...obstawiam brak jakiegoś styku gdzieś pod maską, moze jakas masa ucieka, po wzrosnieciu temperatury. trzeba przejrzeć wizualnie kable pod maska, zwlaszcza te od rozrusznika

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    150
    BMW
    E38 730
    Skąd
    Bydgoszcz
    no i finał sprawy... mam nadzieję :)
    ogólnie może i rozrusznik szwankował, ale problem był w akumulatorze - rzecz, którą mechanik wykluczał... eh... dobrze, że zabrałem od nich auto.
    Wczoraj podłączyłem auto pod komputer u chłopaka w Mroczy niedaleko Bydgoszczy - jestem zachwycony wiedzą tego człowieka, przy okazji sprawdziliśmy jeszcze auto kuzyna.

    Finał kosztował mnie 430 zł. i nazywa się Varta Silver, stary akumulator miał zwarcie w jednej celi i generował taki problem... najpierw stopniowo, po krótkim czasie na maxa, kto by uwierzył...
    E38 730 '94 manual

    ex:
    Porsche 944 s2 '91
    Mondeo 2.5 V6 aut. '97
    Mondeo 1.8 '95
    Volvo 850 '96
    BMW 520 Kombi '97

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    93
    BMW
    e36 325 e36 320i e38 728i
    Skąd
    Prawie Nakło

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Blumen Zobacz posta
    no i finał sprawy... mam nadzieję :)
    ogólnie może i rozrusznik szwankował, ale problem był w akumulatorze - rzecz, którą mechanik wykluczał... eh... dobrze, że zabrałem od nich auto.
    Wczoraj podłączyłem auto pod komputer u chłopaka w Mroczy niedaleko Bydgoszczy - jestem zachwycony wiedzą tego człowieka, przy okazji sprawdziliśmy jeszcze auto kuzyna.

    Finał kosztował mnie 430 zł. i nazywa się Varta Silver, stary akumulator miał zwarcie w jednej celi i generował taki problem... najpierw stopniowo, po krótkim czasie na maxa, kto by uwierzył...
    A to tu się spotkaliśmy :)

    Sory za odgrzanie ale ja walczę z moją 735i :D tyle ich ogarnąłem a ze swoją mam problem jak diabli :D

    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •