Od 3 miesięcy posiadam BMW E65 745i z 2001 roku N62. jak kupiłem to sie wydawało wszystko ok skusił mnie przebieg 117 tys km po stanie auta książce przeglądów i po sprawdzeniu w serwisie kiedy byly robione przeglądy sie zgadzało. Teraz mam kilka problemów zaczęło się od nie równej pracy silnika na postoju i to nie za kazdym razem przeważnie na ciepłym. i od jakiegoś tygodnia auto zaczęło dymić wydaje mi sie ze na biało na ciepłym silniku i to nie zawsze. po podłączeniu pod kompa wychodzą błędy wypadania zapłonów w 8 cylindrach i ta pompka powietrza. jeżdżę na oleju liqui moly 5w30 nie ubywa i plyn chłodniczy tez nie ubywa. cewki byly sprawdzane jedna nówka sztuka świece miałem 4 elektrodowe a teraz jedno elektrodowe na obu typach świec efekt taki sam. świece wyglądają prawidłowo czyli odpowiednia barwę mają i spalanie jest dobre w cylindrach. ciśnienie sprężania tez równe na wszystkich. po opinii kilku mechaników dym nie śmierdzi płynem ani olejem tak jakby sie cos paliło katalizator od ubogiej mieszanki na wolnych obrotach. analiza spalin nic nie wykazuje CO 0,00 HC 8 lambda 0,999. i jeszcze jedno pytanko jak na pokrywach zaworowych są te seperatory odmy to na nich jest taki dzióbek (dziurka) na środku i zatkam to zaczyna coś syczeć czy to prawidłowo??? dziękuje za wszelkie sugestie.